додому спорт Чемпіонка світу з біатлону Олена Підгрушна готується до Олімпіади в Сочі

Чемпіонка світу з біатлону Олена Підгрушна готується до Олімпіади в Сочі

416

Тернополянка Олена Підгрушна, яка цього року стала чемпіонкою світу із біатлону, відвідала відкритй чемпіонат Тернопільської області з біатлону. Світова чемпіонка нагородила переможців обласних змагань, а також встигла потренуватися із своїми молодшими колегами-біатлоністами та розповісти журналістам про продовження своєї спортивної кар'єри.

У рідному Тернополі Олена Підгрушна провела всього кілька днів. Графік тренувань насичений, та й удома, каже біатлоністка, вона не лише відпочиває.

Олена Підгрушна, чемпіонка світу з біатлону: "Звичайно, вдома – це набагато менше тренувань. Якщо на зборах в нас два тренування на день, то вдома – це максимум одне в день і плюс, що там після приїзду один день відпочинку, там перед виїздом день відпочинку – звичайно, розгрузка є. А вдома – це є вдома, просто там день-два відпочила і вже мені хочеться просто навіть вийти просто погуляти. Нехай там толком нагрузки фізичної не роблю, але, звичайно, рухатись потрібно, того що навіть при активному відпочинку швидше відновлюєшся, чим коли просто будеш лежати на дивані – толку мало буде".

А щодо виїздів на тренувальні збори – їх не бракує. Олена Підгрушна набирає форму, аби потрапити на зимову Олімпіаду дві тисячі чотирнадцятого року в Сочі. Хоча якихось особливих змін до графіку тренувань наразі, каже спортсменка, не додалося.

Олена Підгрушна, чемпіонка світу з біатлону: "Кардинально підготовка в нас не змінилась, того що більше перебувати на виїздах, чим ми перебували там до цього року, практично нереально, вже і тому ми так як їздили, так і їздим далі. Додому приїжджаю буквально раз в місяць на 5-6 днів – це максимум, а то й менше. Виїзди практично ті ж самі які були, єдине, що зараз добавилося більше підготовка в горах, ну так як Олімпіада буде відбуватися на висоті, і, відповідно, збори в нас на висоті також".

Зрештою, до Олімпіади в Сочі ще цілий сезон. Попереду тренувальний збір у Болгарії. Найближчі змагання, в яких Підгрушна ймовірно візьме участь, – шоу-гонка у німецькому Пюттлінгені, яка запланована на 25 серпня.

Олена Підгрушна, чемпіонка світу з біатлону: "Якоїсь там конкретної підготовки до цих змагань не буде, так як це  звичайний комерційний старт, це більше реклама біатлону, реклама спорту, реклама там певних цих рекламістів, які це все спонсорують. Звичайно, якщо остаточно мене запросять, придбають мені квитки, звичайно, я поїду, того шо і тренер погодився, і Федерація дала погодження, то ми поїдем. Так як в нас получається за день чи за два дня до збору в Німеччині, тобто я абсолютно нічого не втрачаю, просто на день чи на два дні раніше виїжджаю, а потім просто приєднуюся до своєї команди. Навіть в тренувальному процесі воно мені ніяк не заважає".