Головна суспільство Чемпіонат ерудитів серед студентських команд кооперативних навчальних закладів України відбувся у Тернополі

Чемпіонат ерудитів серед студентських команд кооперативних навчальних закладів України відбувся у Тернополі

292

Чемпіонат ерудитів серед студентських команд кооперативних навчальних закладів України на приз газети "Вісті" відбувся у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі. Участь у ньому взяли 5 команд: з Чернігова, Херсона, Івано-Франківська, Хмельницького та Тернополя. Крім гри студенти відвідали найцікавіші місця Тернополя, найбільше молодь вразив музей політв'язнів.

Цієї весни Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж уже вдруге приймає студентів кооперативних навчальних закладів усієї України. Саме команда з Тернополя в черговий раз виборола перемогу, а разом з нею право проводити чемпіонат ерудитів. Участь у фіналі взяли 5 команд: з Чернігова, Херсона, Івано-Франківська, Хмельницького та Тернополя.

– Наша команда зайняла перше місце в цій грі через газету "Вісті" протягом року і по правилах цієї гри переможець команди фінальні змагання відбуваються на базі цього навчального закладу. Це вже не вперше, це вже вчетверте наша команада перемагає в цих змаганнях і відповідно ми 4 раз приймаємо гостей і раді, – розповів директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.

Впродовж року учасники гри відповідають на запитання, розповідає президент Івано-Франківського клубу "Що? Де? Коли?" Володимир Макаров. Далі переможці беруть участь у чемпіонаті ерудитів. Завдання не легкі, однак, для студентів це не просто гра, а насамперед розвиток ерудиції та мислення.

Уявіть собі, з Херсона і Чернігова прорвались до нас команди і не було жодного сумніву, що вони не приїдуть. Для нас головне те, що в нас зараз є. Те, що ми тут об'єднались, а для людей, які грають, це безперечно не тільки ерудиція, не тільки вивчення якогось алгоритму мислення, але й те, що зараз називається тім-білдінг – створюються професійні команди, які потім будуть працювати у тих закладах, про які вони говорять, – каже президент Івано-Франківського клубу "Що?Де?Коли?" Володимир Макаров.

Крім гри студенти відвідали найцікавіші місця Тернополя, найбільше молодь вразив музей політв'язнів. Усі учасники чемпіонату гри "Що?Де?Коли?" та найактивніші глядачі отримали грамоти та подарунки.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here