додому Новини Частину окупованої Луганщини окупанти передали під контроль Татарстану

Частину окупованої Луганщини окупанти передали під контроль Татарстану

419
Агломерацію на тимчасово окупованих територіях Луганщини окупанти
передали під контроль Татарстану.
Про це повідомили на офіційній fb-сторінці руху національного спротиву України.
Делегація з республіки Татарстан на чолі з її премʼєр-міністром Олексієм Єсошиним здійснила незаконний візит на ТОТ Луганської області.
Особливу увагу вони приділили місту Лисичанськ. А все тому, що кремль виділив агломерацію Сєверодонецьк-Лисичанськ-Рубіжне під повний контроль свого субʼєкта – республіку Татарстан.
Офіційно делегація заявляла про реалізацію показових проєктів, які мають демонструвати «відновлення інфраструктури» та ініціювання будівельних проєктів у регіоні. Також для робітників, які прибувають з цього регіону місцеві окупаційні адміністрації виділяють житло, яке раніше окупантами було визнане як «безгосподарне».
Разом з тим Татарстан курує програму, за якою має перевиховати місцеву молодь та зробити з них сучасних «яничар». Так лише протягом жовтня близько двохсот дітей були вивезені до казанського табору «Заречье», де разом із заходами, націленими на зміну їх національної самоідентифікації, також проводився фіджитал-змагання (поєднання віртуальних ігрових середовищ та реальних фізичних ігор). Не виключено, що надалі дітей агітуватимуть у підрозділи управління дронами на полі бою.
В межах цієї політики татарстан фінансуватиме відкриття центрів тестування за програмою «готов к труду и обороне (ГТО)» — осучасненою російською формою спортивно-парамілітарного виховання молоді з обовʼязковою пропагандистською складовою та агітацією до участі в таких парамілітарних організаціях як Юнармия чи молодіжний актив путінської партії «єдіная росія».