Головна суспільство У Чагарях на Гусятинщині відбувся Всеукраїнський фестиваль сільської молоді «Купальська феєрія»

У Чагарях на Гусятинщині відбувся Всеукраїнський фестиваль сільської молоді «Купальська феєрія»

473

П'ятий Всеукраїнський фестиваль сільської молоді «Купальська феєрія» зібрав у селі Чагарі на Гусятинщині учасників та гостей з різних куточків України. На фестивальному полі розкинулося імпровізоване містечко майстрів та святковий ярмарок, для наймолодших гостей свята працювали ігрові атракціони, а на центральній сцені демонстрували свої таланти численні виконавці.

Всеукраїнський фестиваль сільської молоді «Купальська феєрія» у  Чагарях на Гусятинщині відувся уже вп'яте. На фестивальному полі діяло імпровізоване містечко майстрів і святковий ярмарок, а на центральній сцені демонстрували свої таланти виконавці.

Родзинкою заходу стало відтворення давніх купальських обрядів. Дівчата у віночках прикликали долю та ворожили на судженого, бо не тільки цвіт папороті у купальську ніч шукають, а й щастя.

Михайло Мацієвський, організатор Всеукраїнського фестивалю «Купальська феєрія»: "Ми гордимося тим, що до нас їдуть, нас знають , і в нас ювілейний п'ятий фестиваль".

Спочатку фестиваль був регіонального, потім обласного рівня, останніх три роки отримав статус Всеукраїнського.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: "Ми гордимося тим, що дійсно вже втретє сюди з"їжджається вся Україна. Тобто сьогодні є представники зі всіх регіонів України. І це гарно, так повинно бути. Приємно, що представлені тут всі райони нашої області, ми побачили сьогодні скільки у нас молодих талановитих співаків, творчих колективівЯ".

Завершився фестиваль святковим феєрверком. Детальніше про перебіг Всеукраїнського фестивалю сільської молоді «Купальська феєрія» дивіться у неділю, 14 липня, о 14 годині в програмі "Сільський календар" на каналі TV-4.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here