додому культура Cезон в Тернопільському театрі актора та ляльки відкриють виставою “День народження Кота...

Cезон в Тернопільському театрі актора та ляльки відкриють виставою “День народження Кота Леопольда”

761

У ляльковому театрі 15 вересня відкриття 34-го сезону. У цей день маленьких глядачів потішать музичною виставою "День народження кота Леопольда". Цього місяця у репертуарі театру також будуть вистави про чарівний світлофор і про бегемота. Хоча до відкриття сезону ще 5 днів, але вже сьогодні діти побачили прем'єру вистави  "Казка чарівного світлофора".

Сьогодні у Тернопільському театрі актора і ляльки людно. Ще до офіційного відкриття сезону малим глядачам показали прем'єру вистави – уроку "Казка чарівного світлофора". Оскільки діти нещодавно пішли у школу, то цією казкою актори хочуть нагадати малечі правила дорожнього руху.  Перед виставою діти поділились, що очікують побачити.

Максим, маленький глядач: "Буде якась вистава. Думаю тварини якісь може будуть".

До відкритття цьогорічного сезону актори готувалися заздалегідь. Ще влітку почались репетиції.Окрім сьогоднішної прем'єри казки – уроку для малечі готують й інші не менш цікаві вистави.

Василь Лісовий, головний режисер Тернопільського академічного театру актора і ляльки: "Ми вже підготували ще одну прем'єру крім "Казки про чарівного світлофора". Це  "Івасик і змія" по відомій українській казці "Івасик Телесик".

Тернопільський ляльковий театр тішитиме своїх глядачів не лише прем'єрними виставами, а й тими , які вже давно полюбили не тільки діти,а й дорослі.

Василь Лісрвий, головний режисер Тернопільського академічного театру актора і ляльки: "У нас в репертуарі є наш, так би мовити, золотий фонд, діючий репертуар 40 вистав, більше 40 вистав для різних вікових категорій: і для малечі, і для юнаків і навіть для дорослих".

Ціна квитків не змінилась. Вартість перегляду вистави коштуватиме 12 гривень. Для дітей театр залишається цікавішим ніж перегляд фільму чи мультика вдома перед екраном телевізора, переконані актори.

Актор лялькового театру: "Але дітки і ходять до нас тому, що люблять персонажі, люблять казки і читати, і дивитися".

Театральний сезон в театрі актора і ляльки відкриють 15 вересня виставою – мюзиклом "День народження кота Леопольда". Початок музичної казки для дітей та батьків о 12 та 14.30.