Головна допомога Cемирічному Степанку, у якого ДЦП та органічне ураження головного мозу, терміново потрібні...

Cемирічному Степанку, у якого ДЦП та органічне ураження головного мозу, терміново потрібні гроші на операцію

332

Допомога потрібна 7-річному Степанкові з Тернополя. В хлопчика ДЦП,  органічне пораження головного мозку. Степанкові терміново потрібні гроші на чергову операцію в Луцьку, яку запланували на червень.

Степанко народився семимісячним з вагою 1 кг 400 г. Певний період він перебував в лікарні, а згодом хлопчика виписали. Спочатку жодних симптомів батьки не помічали. Лише коли Степанкові виповнилося півтора рочки, звернулися за допомогою до фахівців. Лікарі поставили діагноз – ДЦП, ураження головного мозку.

– Від чого це може бути я не знаю, може десь якась помилка лікарів, бо ми їздили на ДНК в Львові і визначили, що все нормально від батьків, – розповідає тато Степанка Володимир Кулик.

Зараз Степанкові 7 років, він ходить лише із підтримкою, мало говорить. Він вже переніс дві операції. Лікували хлопчика в Луцьку, Одесі, Закарпатті. Різні масажі та процедури ефекту дають мало, кажуть батьки, єдине що допомогає, дають надію лікарі – операція.

– Тільки операція помогає, бо він раніше ставав тільки на пальчики, зараз вже починає потрошки ходити. Пройде метр сам, нічого не тримається, а так то мусить постійно триматися, або за ручку, або за меблі, – каже тато Степанка.

Операцію Степанкові робитимуть в Луцьку, необхідної суми, а це 12 тисяч гривень, в сім’ї немає, відтак батьки Степанка просять про допомогу в небайдужих. Гроші необхідні терміново, бо хірургічне втручання заплановане на червень.

– Місто Луцьк, там приїжджають лікарі з Німеччини, з Росії, вони роблять лазаром, вони там підрізають ті артерії і на мову роблять і на хід. Я б хотів, просити людей, хто має змогу надати таку цільову допомогу грошову, ми не можемо так швидко зібрати, бо я не знав, подзвонив туди, а вони сказали, що в червні через 2-3 тижні буде операція, – говорить тато.

Більше про Степанка дивіться в програмі “Духовні роздуми” в неділю, об 11.40.

тел. тата Степанка /Володимир/ 0971234115 Гроші можна перераховувати на рахунок 26003000257277, МФО 300023, код 14034994

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here