Головна Головні Бюджетники у Тернополі матимуть заробітні плати – міський голова

Бюджетники у Тернополі матимуть заробітні плати – міський голова

335

Бюджетники у Тvlcsnap-2015-08-13-15h40m54s3ернополі матимуть заробітні плати. Для цього на найближчій сесії міської ради обіцяють виділити додатково більше тридцяти двох з половиною мільйонів гривень. Крім цього додатково виділять гроші для утримання усіх галузей міста. Про зміни до бюджету сьогодні розповів міський голова Тернополя.

Аби забезпечити усіх бюджетників Тернополя заробітними платами, на найближчій сесії міськради, яка має відбутись вісімнадцятого серпня, депутати внесуть зміни до бюджету.

-Пропонується збільшити дохідну і видаткову частину бюджету Тернополя на 52 мільйони 600 тисяч гривень. Дані гроші підуть на утримання усіх галузей міста. Проте основною частиною витрат – будуть витрати на заробітну плату та енергоносії для працівників бюджетних установ. Зокрема, 32,6 мільйонів гривень піде на заробітну плату для бюджетників і мільйон чотириста на оплату енергоносіїв, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Внаслідок бюджетної децентралізації, Тернопіль отримав більше витрат ніж доходів, каже міський голова. Доприкладу, якщо Тернопіль отримав дев’яносто п’ять мільйонів гривень додаткових доходів, то додаткові витрати сягнули ста сімдесяти дев’яти мільйонів гривень.

– Для порівнння скажу, що на капітальний ремонт дворів нами було затрачено 26 мільйонів гривень, а ми 34 мільйони змушені віддати вчителям і лікарям, тому що Уряд не справляється з своїми обов”язками, коштів, які виділили не хватає на заробітну плату. На наші неодноразові звернення і звернення сесій отримуємо лише відмови, кажуть щоб ми проводили скорочення, оптимізацію і так далі. Тому ми змушені додатково виділяти гроші додаткові з міського бюджету, щоб вичтелі, лікарі залишилися з заробітними платами впродовж року,- каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

 

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here