додому Новини Бюджетники Тернополя отримають зарплату

Бюджетники Тернополя отримають зарплату

443

vlcsnap-2014-10-09-18h04m40s163Незважаючи на фінансову скруту в країні усі бюджетники Тернополя отримають заробітні плати. У цьому запевняє міський голова Тернополя. Окрім цього на черговій сесії міськради планують розглянути ряд питань щодо дофінансування бюджетних галузей.

Виконавчий комітет запропонує депутатам міськради проголосувати за зміни до бюджету Тернополя на 2014 рік. 1 мільйон 240 тисяч гривень мають направити на навчальні заклади міста: відкриття 12-ти додаткових груп в садочках, системи відеоспостереження і ремонт даху в Галицькому коледжі. Окрім цього бюджетні гроші планують витратити і на інші сфери.

– Планується додати на управління культури 47 тисяч на ремонт пішохідної зони в парку Шевченка, управлінню охорони здоров’я 29 тисяч на ремонт ренгенкабінету, дитячій лікарні і лікарні №3 348 тисяч на ремонт електромережі і придбання прального устаткування, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Що ж стосовно надбавок до зарплат педагогів, то у Тернополі з цим проблем немає, запевнив міський голова. Вчителі справно отримують зарплати і премії.

– В Тернополі таких проблем, як є по районах, не існує. Тернопільські вчителі забезпечені усіма необхідними надбавками. Ми зробили оптимальну мережу усіх освітніх закладів, ми зробили усі заходи економії, які можна було зробити таким чином, щоб це не впливало на заробітню плату і надбавку вчителів. Тому такої проблеми не існує і тернопільські вчителі забезпечені повністю заробітною платою і всіма необхідними виплатами до кінця року, – каже Сергій Надал.