додому Новини Бюджет Тернополя затвердили депутати міської ради

Бюджет Тернополя затвердили депутати міської ради

330

vlcsnap-2015-01-27-17h35m51s36Головний фінансовий документ міста сьогодні затвердили депутати Тернопільської міськради. Влада каже, якщо минулорічний бюджет називали бюджетом виживання, то цьогоріч він на 24% більший. Відтак, передбачили гроші для виплати в повному обсязі заробітної плати бюджетникам, оплати енергоносіїв, є також частина видатків, яка в минулі роки взагалі не фінансувалися. Понад 2 мільйони виділили на обороноздатність Тернополя.

Бюджет Тернополя прийняли сьогодні депутати міськради. Головний фінансовий документ міста на 202 мільйони, а це на 24% більший від попереднього. Вперше за останні роки стовідсотково забезпечили зарплатами бюджетників, виділили на 96 мільйонів гривень більше на потреби житлово-комунального господарства. Бюджет вирішить багато проблем, які є в місті, і покращить роботу не лище в сфері житлово-комунального господарства, а й в медицині, освіті, спорті, культурі, каже міський голова Сергій Надал. Бо ці галузі – на підтримці місцевого бюджету. Через загострення ситуації в країні передбачили понад 2 мільйони гривень на обороноздатність міста.

– Бюджет – збалансований, загальна сума 1 млрд 67 млн 81 тис грн. Це на 203 млн більше, ніж минулого року. Це дає нам можливість з впевненістю говорити, що ми зможемо профінансувати всі напрямки життєдіяльності міста. Вперше за багато років ми виділили значну суму грошей на ЖКГ, ми повністю гарантуємо роботу всіх бюджетних установ, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Через загострення ситуації в країні в бюджеті передбачили понад 2 мільйони гривень на обороноздатність міста. Серед іншого, мова йде про заходи своєчасного оповіщення населення, ремонт бомбосховищ та укриттів, індивідуальний захист та самооборону.


– В даному бюджеті передбачено 2,7 мільйона резервного фонду у разі, якщо б дійсно ситуація йшла не до покращення, і нам треба було б створювати додаткові пункти оборони міста, для того щоб привести у відповідність всі споруди для захисту населення, – сказала заступник міського голови Тернополя Вікторія Остапчук.

Також депутати затвердили програму енергоефективності, енергозбереження термомодернізації будівель житлового фонду Тернополя, програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства, внесли зміни до програми розвитку міського електричного транспорту та автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів. Розглянули й ряд інших господарських та земельних питань.