Головна культура Бути рятівником №1 для своїх дітей закликають тернопільських татусів

Бути рятівником №1 для своїх дітей закликають тернопільських татусів

308

Родинний марафон "Тату, почитай!" відбудеться 6 листопада о 13 годині в бібліотеці для дітей №5, що на Стуса, 4. Пройде він у рамках всеукраїнського читацького марафону "Додай читання".

Сучасний світ, говорять оранізатори проекту, залишає дітей без спілкування. Читання ж їм вголос єднає родину. Всеукраїнська ініціатива "Додай читання" закликає татусів бути дитячим рятівником №1. Кілька хвилин татового читання здатне врятувати сина чи доньку від багатьох проблем, переконані організатори, тому закликають татусів знайти 10-15 хвилин для дітей! 

Марафон «Тату, почитай!» відбувається щотижня в іншому місті. Стартова акція у Києві відбулася 29 жовтня у Києві. Тернопіль стане наступним містом, де вона пройде. На черзі – Рівне, Дніпропетровськ та Львів. Фінальний марафон татусевого читання – під час IV Київської Міжнародної книжкової виставки «Книжкові Контракти» у грудні 2013 року. 

Завдання, які ставить перед собою проект "Тату, почитай": привернути увагу до важливості таткового читання, поділитися думками, чи спогадами про татусеве читання. Почитати у бібліотеку запрошують усіх охочих!

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here