додому Новини “Буквар для депутатів” створили тернопільські школярі

“Буквар для депутатів” створили тернопільські школярі

475

vlcsnap-2014-10-21-14h44m05s55“Буквар для депутатів” створили тернопільські школярі. Кожна літера абетки є початком слова або декількох, які мали б скеровувати депутатів у правильне русло ставлення до України і роботи на користь її громадян. Книгу передали народному депутату Олексію Кайді. Той запевнив, що примірник “Букваря для депутатів” отримає кожен народний обранець.

Події в Україні, починаючи від Революції Гідності і продовжуючи тим, що нині відбувається на Сході, не оминають уваги дітей. Вони усе розуміють, співпереживають і Буквар для депутатів – цьому підтвердження. Його разом із педагогами створили учні п’ятої школи Тернополя, аби нагадувати народним обранцям – що таке добре, а що – погано.

– Депутатів треба трохи чогось навчити і тому наша школа створила “Буквар для депутата”. В ньому до кожної букви придумане якесь слово. В нас колись був концерт і діти нашої школи презентували кожен свою букву, – розповідає учениця школи №5 Тернополя Дарія Тараненко.

Книгу передали нардепу Олексію Кайді.

– Тут є і трагічні моменти. Але тут і є власне бажання дітей, як вони хочуть бачити розвиток України. Бачите – через люстрацію, без корупції, без кнопкодавства, закони про ЄС. Я знайду кошти, щоби надрукувати 450 отаких букварів і в перший день роботи нової Верховної Ради можливо я постараюсь організувати делегацію саме зі школи, щоб приїхали дітки, які писали цей буквар і провести його презентацію у Верховній Раді і роздати кожному народному депутату, – говорить народний депутат України Олексій Кайда.


У свою чергу діти також найперше сподіваються, що їх Буквар для депутатів зможе бути тим постійним важелем впливу на свідомість і совість народних обранців.

– Це буде нагадувати приклад нашої колишньої влади, нашої злочинної колишньої влади і я сподіваюсь, що завдяки цьому вони не будуть більше робити тих помилок, які робила наша попередня влада.