![zebevnts6prck4ebjv0_owxor18xvvz2-1110x624](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/zebevnts6prck4ebjv0_owxor18xvvz2-1110x624-1-640x360.jpeg)
Мешканців Тернополя просять запасатись водою. Тому що кілька днів буде проблема з водопостачанням на декількох вулицях міста.
Частина тернополян кілька днів матимуть труднощі із водопостачанням. Про це розповіли у «Тернопільводоканалі».
— У зв’язку з ремонтними роботами на вулиці Митрополита Шептицького, з 8 год 18 жовтня до 20 год 31 жовтня в будинках на вулиці Митрополита Шептицького на ділянці від вулиці Медової до вулиці Торговиця час від часу спостерігатиметься пониження тиску води або її повна відсутність, —йдеться у повідомленні.
Мешканців просять заздалегідь зробити запаси води.