Головна Головні Бригаду швидкої Тернополя звинувачують у халатності

Бригаду швидкої Тернополя звинувачують у халатності

1348

vlcsnap-2015-07-09-11h21m03s248У халатності звинувачує тернопільських медиків швидкої допомоги тернополянин, який сьогодні звернувся до журналістів TV-4. На вулиці Пушкіна вчора, 8 липня близько 19:30, чоловік, який виходив із магазину, впав на скло, порізався та стікав кров’ю. Очевидці викликали медиків, на виклик ті спочатку відмовились їхати, пояснюючи це тим, що немає машини, коли ж все таки бригада швидкої прибула, лікарі були нетверезими. Вони забрали чоловіка, який стікав кров’ю на ноші, не надавши йому медичної допомоги та повезли у лікарню. За неперевіреними даними, потерпілий не вижив.

Тернополян, які стали свідками події, просимо відгукнутись! Ми готуємо матеріал у вечірній випуск новин.

 

“Сьогодні став свідком жахливого випадку. З магазину по вул. Пушкіна, 5 виходив випивший мужчина, зашпортнувся, пробіг по східцях і впав. Пляшка, котра була в пакеті, розбилася і прорізала артерію (точно не скажу, не медик). Кров помаленько з дири витікає. Викликаємо швидку (19:32) – відповідь,- “Немає машин”, а чувак реально відходить… Звонять усі хто був, в міліцію також, можливо для них машина знайдеться. 19:58 приїхала машина і тут почався повний П…… Виходять два пяних в дупу “лікаря”, один ледь іде, ноги підводять, старший мовчить, щоб себе не дуже продавати. Решту побачите на відео. По не перевірених його не довезли. Міліція, яка потім також приїхала, обіцяла розібратися з швидкою. Не можу змиритися з тим, що до будь-кого з нас можуть приїхати отакі помічники і Ваша доля буде вирішена”.

Коментарі

9 КОМЕНТАРІ

 1. це просто жах!!!! вони так рухаються швидко! щоб до них так їхала швидка і так рухалась!

 2. Інформація від адміністрації Комунального закладу Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

  Комісія, створена для розслідування обставин виїзду бригади екстреної медичної допомоги за адресою вул. Пушкіна, 5, встановила:
  На момент поступлення виклику (19 год. 37 хв.) вільних бригад на підстанціях №1 та № 2 не було. На виклик була спрямована бригада № 15, яка звільнилася о 19 год.41 хв. від підстанції №2, що на Шпитальній,4. Для бригади № 15 це був одинадцятий виклик за зміну. На місце виклику бригада прибула о 19 год. 52 хв. У постраждалого було встановлено смерть, що настала до прибуття бригади від проникаючого поранення грудної клітки з масивною крововтратою через пошкодження магістральних судин. Враховуючи характер травми і значний період часу від надходження виклику до прибуття бригади, реанімаційні міроприємства не проводилися.
  Працівниками міліції було організовано експертизу медпрацівників бригади на наявність алкоголю в організмі. Експертизою встановлена повна відсутність слідів алкоголю в організмі лікаря та легкий ступінь алкогольного сп’яніння у фельдшера бригади.
  Фельдшер бригади Е(Ш)МД звільнений із займаної посади по статті. Лікарю бригади № 15 та відповідальним керівникам підрозділів оголошені догани.

 3. Ніяк у даній ситуації не захищаю лікарів та роботу швидкої.Однозначно ганьба.
  Але на жаль і серед людей( які тільки галасали і не давали швидкій їхати , через що втрачалися дорогоцінні секунди) не знайшлося людини, яка б вміла надати елементарну невідкладну допомгу до приїзду швидкої.У цивілізованх країнах, більшість людей вміють надавати таку допомогу. Ніхто з присутніх не задумався,а що я можу зробити (крім галасання і звинувачування когось) щоб допомогти цій людині.
  Всі вміють користуватися інтернетом, знімати відео,скаржитись.
  Але ніхто не поцікавився в інтернеті-долікарська допомога при кровотечах( між іншим країна в стані війни,і в мирних містах тероризм процвітає), як відрізнити венозну кровотечу від артеріальної, і як її зупинити до приїзду швидкої.
  Цікаво , хто там ,з присутніх вміє проводити реанімаційні заходи, і так дальше….Є ще допомога-до приїзду швидкої, яку вбільшості ніхто надавати не вміє, і навіть не задумувався над тим, щоб хоча б ознайомитися…..
  На привеликий жаль, дане відео потерпілому не допоможе, А Надата Невідкладна Допомога – Врятувала б Життя.

 4. “У постраждалого було встановлено смерть” – дорогенькі мої. я була свідком, та ніхто з медиків до нього навіть не торкався. лише перекинули на каталку. Люди просили, щоб оглянули. а ті навіть у кабіні швидкої сказали, що нема рукавичок. Отаке бидло в нас працює. Садила б за грати. тих двох нелюдів. які приїхали. тих. які дозволили виїхати в такому стані на виклик, і самого головного, який бере таких “фахівців” на роботу.

 5. Багато свідків, всі стоять і знімають на телефон та просто розглядають, але з відео видно, що медики приїхали і перевірили чи є в потерпілого пульс, а якщо говорити про самих людей, то хтось там казав, що надавав першу медичну допомогу – так от, перша медична допомога це не поливання водичкою на обличчя людині чи зміщення її з місця, а елементарно можна було накласти тиснучу пов”язку (це навіть в школі вчать дітей), бо від цього залежало чи встигнуть ті самі медики просто доїхати на місце, а з відео видно, що на людині нічого не було, ніякої пов”язки. Медиків не захищаю, бо не мають морального права випивати на роботі, але це не лише їх вина.

 6. Але вже люди мудаки! Скільки часу затримували швидку, щоб пограти на камеру! Вони також винні у смерті цього чоловіка, бо може б швидка встигла доіхати до лікарні і там уже тверезі медики надали б допомогу.

 7. Ті двоє були загашені в хлам це і без експертизи видно.Їх садити треба, бо це такий кримінал як пити дати.Вони зараз тиснуть на те,що до приїзду швидкої чоловік був вже мертвий,але люди добрі,на підставі чого було визначено ознаку настання клінічної чи біологічної смерті?На підставі калюжі крові?!!!!!Чи на підставі відсутності кровотечі з під рубашки?!!!!!Ознаки клінічної смерті:

  1) відсутність пульсу на сонній або стегновій артерії; 2) відсутність дихання; 3) втрата свідомості; 4) широкі зіниці і відсутність їх реакції на світло.Ознаки біологічної смерті:

  1) висихання рогівки; 2) феномен «котячого зіниці»; 3) зниження температури;. 4) тіла трупні плями; 5) трупне задубіння

  Жодна діагностична маніпуляція не була виконана для підтвердження діагнозу.У лікаря алкоголю у крові НЕ ВИЯВЛЕНО!!!Криють гади один одного!

 8. Родичі мали б подати в суд і на тих баб, що не дозволяли швидкій від’іхати, бо то пряме перешкоджання наданню медичноі допомоги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here