додому спорт Бронзу Кубка Європейських націй із греко-римської боротьби виборов тернополянин Віталій Ліщук

Бронзу Кубка Європейських націй із греко-римської боротьби виборов тернополянин Віталій Ліщук

457

Бронзу Кубка Європейських націй із греко-римської боротьби у складі збірної України виборов тернополянин Віталій Ліщук. У командних змаганнях, що відбулись у столиці Росії, взяли участь шість найсильніших на чемпіонаті Європи збірних.

Віталій Ліщинський, бронзовий призер Кубка Європейських націй з греко-римської боротьби: "Це були команди Росія, Азербайджан, Україна, Венгрія, Болгарія та Вірменія, Вірменія. За вихід в фінал ми програли азербайджанцям, нам трішечки не хватило. Надіялися шо будем в фіналі, але тим не менше. За третє місце перемогли венгрів".

Нині Віталій Ліщинський є одним із кращих пердставників тернопільської школи греко-римської боротьби.

Андрій Телебан, директор Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби, заслужений тренер України: "Майстер спорту міжнародного класу, володар Кубка світу в 2006 році, бронзовий призер Чемпіонату Європи в 2009 році і зараз бронзовий призер Кубка Європи в 2012 році".

На досягнутому Віталій Ліщинський, зупинятись не збирається.

Віталій Ліщинський, бронзовий призер Кубка Європейських націй з греко-римської боротьби: "12 числа ми виїжджаємо в Алушту на навчально-тренувальний збір, там до 26 числа і 25 січня Чемпіонат України і все заново: Кубок Європи, чемпіонат світу, новий олімпійський цикл і так само все дальше".