додому Новини Бронзу чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед молоді до 23 років здобув...

Бронзу чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед молоді до 23 років здобув тернополянин Андрій Антонюк

1477

Бронзу чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед молоді до 23 років здобув тернополянин Андрій Антонюк. Змагання пройшли в Угорщині. Сьогодні спортсмена та його тренерів привітали у Тернопільській обласній раді і вручили подарунки.

Андрій Антонюк розповідає: попри те, що він студент одного із Тернопільських вишів – спорт для нього головне. Загалом, греко-римською боротьбою займається більше десятиліття. У дві тисячі тринадцятому році став призером світу серед молоді у цьому виді спорту, а нещодавно здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби серед молоді до 23 років який проходив в Угорщині. Його суперниками були спортсмени з Молдови, Туреччини, Швеції та Угорщини. Каже, до перемоги був готовий.

– Я був готовий, я був впевнений. Я ще зі своїм тренером Віталієм Володимировичем говорив, що ми медаль візьмем. Так і сталось. Хотілось звісно ж чемпіоном бути але трохи недооцінив шведа, після того як турка виграв, – розповідає бронзовий призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед молоді до 23 років каже Андрій Антонюк.


Андрій Антонюк – вихованець Тернопільського комунального закладу ” Дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби, тренери – Андрій Телебан та Віталій Ліщинський. Розповідають така нагорода – дуже важлива? адже вибороти її це рідкість.

– Останній у нас такий результат був- це Віталій Володимирович у дві тисячі дев’ятому році. На чемпіонаті Європи серед дорослих. Пройшло от вісім років. Завжди був Віталій Володимирович стимул для наших підростаючих дітей , а вже зараз Андрій дивлячись на нього хоче допитися такого результату. Він вже це зрозумів, що він може це зробити, – каже перший тренер Андрія Антонюка Андрій Телебан.

За достойне представлення українського спорту, а зокрема розвиток греко-римської боротьби Тернопільщина, на Світовій арені. Тернопільська обласна рада вручила спортсмену і його тренерам подарунки.

Також Віктор Овчарук додав, аби розвивати спорт Тернопільщини на належному рівні, за підтримки Тернопільської обласної ради відкрили дві спортивні школи у Тернополі, літніх і зимових видів спорту. На їх розвиток виділили по шістсот п’ятдесят тисяч гривень.

попередня статтяЗ початку квітня на Тернопільщині діє нерестова заборона
наступна статтяДобрі традиції. Вербна неділя