додому спорт Бронзу чемпіонату України із футболу серед спортсменів із вадами слуху виграла команда...

Бронзу чемпіонату України із футболу серед спортсменів із вадами слуху виграла команда Тернопільської області

660

Бронзу чемпіонату України із футболу серед спортсменів із вадами слуху виграла команда Тернопільської області. Це найвища нагорода, якої досягали місцеві слабочуючі футболісти за час існування "Інваспорту" на Тернопільщині.

Фінал Чемпіонату України з футболу серед спортсменів із вадами слуху цьогоріч проходив у Євпаторії. Там зійшлися 8 кращих команд із усієї країни. Найперше, за жеребкуванням, команди зіграли по одній грі і саме переможці із чотирьох пар продовжили боротьбу за нагороди змагання. В підсумку команда Тернопільського регіонального центру "Інваспорт" виборола третє місце, пропустивши вперед лише спортсменів із Полтави та Одеси.

Ярослав Бойко, заслужений тренер України, тренер обласної команди з футболу "Інваспорт": "Нам попалася досить сильна команда, в минулому році вони були другими на чемпіонаті України, Дніпропетровськ. Ми з них вижали трохи і виграли 6:1 і попали зразу в елітну групу чотирьох, де ми зустрілись з Одесою програвши і нам наш земляк поміг, два голи забив, Ухман. Але ми зустрілися вчора з Донецьком, тоже сильна команда, і ми виграли 6:1 в них і зайняли третє місце. Щасливі, радісні, втомлені, ну а що?"

Олег Юзчишин, начальник Тернопільського обласного центру з фізичної культури та спорту інвалідів: "Це велика заслуга – наші футболісти вперше за 20 років, глухі спортсмени, зайняли бронзові нагороди Чемпіонату України".

Ярослав Бойко, заслужений тренер України, тренер обласної команди з футболу "Інваспорт": "Ми готовимся весь час. Є умови, коли ми можем вище взяти, но є умови коли нам судді мішають, а зараз посприяло те, що ми могли, те, що зробили, і суддівський корпус був на висоті".

В цьому році тернопільська футбольна команда слабочуючих спортсменів "Інваспорт" планує зіграти іще на двох турнірах – у Чернівцях та Ужгороді. Окрім того 6 вихованців із Тернопільщини є кандидатами в збірну України.