додому АТО Броньований автомобіль з ретроколекції передав бійцям АТО Тарас Демкура

Броньований автомобіль з ретроколекції передав бійцям АТО Тарас Демкура

830

vlcsnap-2014-08-26-18h47m07s15Все для фронту. Благодійна акція “Допоможи бійцям АТО” триває біля ТРЦ “Атріум” у Тернополі. Всі охочі можуть сфотографуватись біля українських ретроавтомобілів, пожертвувавши при цьому, залежно від можливостей, хоча б 10 гривень на українську армію. Один з автомобілів, броньований, організатори акції передали самим бійцям. Долучитись до доброї справи можуть усі охочі. Акція триватиме до Дня міста, 28 серпня.

Аналогів цим автомобілям немає у світі. Українські, можна сказати, народні, запорожці – на запорожців не надто схожі. Усі ці авто – з колекції ретроавтомобілів. Нині приносять не лише естетичну насолоду тернополянам, а й практичну користь бійцям АТО. Організатори благодійної акції, торгівельно-відпочинковий центр “Атріум”, пропонують усім охочим фото на згадку з автопарку за символічні хоча б 10 гривень пожертви.

– Якщо це запорожець горбатий, то він є кабріолет, але він також облаштований, що можна переміщатись на ньому і якщо поставити кулемет, то можна і його туди відправити, але це буде велика мішень. І цей запорожець, але ми вирішили статус підняти і так само в кольори розмальовані, що цей в національні, що цей, в червоно-чорні. Ну і ці 4 горбатих запорожці, вони зроблені під джипи. Так що буде потреба, то і ми і цю машину відправимо, розповідає організатор благодійної акції Тарас Демкура.

Один з цих автомобілів таки поїде в зону АТО найближчим часом, дістанеться батальйону, який потребуватиме найбільше. Пофарбований відповідно, а тепер і броньований, зможе возити і бійців, і продукти.

– Цей автомобіль вже десь років 30, він фактично перероблений з волги, які робили в Росії. Але хай він тепер попрацює там, на сході, і допоможе нам вичистити Україну там на сході… Волга-21 – легковий автомобіль, але ми його переробили на повнопривідний, тому в нього висока прохідність, – каже Тарас Демкура.

Ключі від автомобіля вже передали військовим. У час війни, переконаний Тарас Демкура, байдужих серед українців бути не повинно. Народ має поділитись на тих, хто воює на фронті і людей, які забезпечують перших усім необхідним, кожен відповідно до своїх можливостей. Підприємцям нагадує, був час заробляти, тепер настала пора повертати країні. Разом, переконані благодійники, українці сформують надійний тил бійцям, тому акція “Допоможи бійцям АТО” триватиме до Дня міста, тобто до 28 серпня.