додому Новини Брати непородистого собаку з притулку – не страшно!

Брати непородистого собаку з притулку – не страшно!

373
“Брати непородистого собаку з притулку – не страшно”. Це на власному досвіді показує тернополянка Людмила Лукіян. Чотири року тому вона взяла собаку на ім’я Келлі та досі разом з ним – нерозлучні. Вони гуляють та навіть працюють. Оскільки Келлі дуже дружелюбний та спокійний, його господиня частенько бере на офіс. Як їм разом працюється, дізнавалася наша Тетяна Скиба.

Чотири роки тому Келлі потрапив до сім’ї Людмили Лукіян. Все почалося з того, що її 13-річна донечка дуже хотіла песика. Вони побачили пост від громадської організації “Ноїв Ковчег” про перетримку Келлі та взяли його. Він мав побути в них тиждень, але собаку настільки полюбили, що Келлі так і залишився в їхній домівці.

“Йому було 3 місяці. Десь протягом 3 місяців його не могли прилаштувати. Він бідний був. Його знайшли на вулиці, вилікували. І взагалі він дуже худий був, виснажений. Келлі не любить людей з мішками великими, з палицями І коли бачить десь таке, то лякається, починає гавкати і тікати”, – розповіла пані Людмила.

Людмила каже, що така поведінка буває через негативний пережитий досвід в дитинстві собаки. Бо зазвичай Келлі дуже дружелюбний та спокійний. Десь через рік господиня почала разом з ним ходити на офіс. Там чотирилапий має свою миску та крісло, на якому відпочиває, поки власниця працює. З того часу вони є нерозлучними – як вдома, так і на роботі.

“Він з нами, дуже любить на автомобілі їздити, у вікно заглядати. І в офісі так само тихенько сидить”, – зазначила пані Людмила.

Келлі вже навіть спробував себе у ролі моделі та знімався у справжніх фотосесіях. І як виявилося, у нього непогано вдається позувати на камеру, каже пані Людмила.

“В нас вже було дві фотосесії. Пропонувала прийти і зробити фото Мар’яна Стицина, тернопільська петфотографиня. Вона любить фотографувати чотирилапих друзів. Келлі так гарно працював, почувався так спокійно. Правда за 2-3 години вже змучився”, – додала пані Людмила.

У планах Людмили Лукіян створити для свого домашнього улюбленця сторінку у соцмережах, аби Келлі радував і інших людей. Адже він часто привертає увагу перехожих, коли гуляє вулицею або ж коли їздить разом з господинею на машині. А ще, завдяки поширенню цієї історії, чимало людей переконаються, що брати непородистих собак з притулку – це не страшно. Все чого вони потребуватимуть – це вашої любові.