Головна допомога Братству “Милосердя” не вистачає грошей на солодкі подарунки для потребуючих

Братству “Милосердя” не вистачає грошей на солодкі подарунки для потребуючих

547

vlcsnap-2015-11-24-15h11m54s253Про потребуючих людей напередодні різдвяних свят вже думають небайдужі тернополяни. Подарунки від святого Миколая отримають дитячі будинки Тернополя, психоневрологічна лікарня, тубдиспансер та малозабезпечені сім’ї. Солодкий сюрприз їм готує братство “Милосердя” Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого. Цю акцію вони проводять з 1996 року. Братство уже має іграшки для дітей, та на солодкі подарунки для потребуючих грошей не вистачає.

– Братство виникло ще в 1996 році з благословення теперішнього митрополита Кира Василія Семенюка і з ініціативи братів-семінаристів, яке працює до сих пір. В братстві зараз задіяно 66 братів, які стабільно ходять до потребуючих, також ми відвідуєм психлікарню, тубдиспансер, будинки сиротинці, які знаходяться у місті Тернополі і всіх людей, які є малозабезпечені, також в нас є декілька сімей загиблих воїнів АТО, – розповідає голова братства “Милосердя” Іван Гуменюк.

Акцію до дня святого Миколая братство “Милосердя” проводить від початку свого існування. Кожного року вони готують близько тисячі подарунків і хоч якось тішать цим людей, які цього потребують. Зараз до свята Миколая у братів-семінаристів уже є іграшки, які їм передала їхня громада з Італії. А от на солодощі грошей поки не вистачає.

– Ми збирає кошти саме тільки на солодощі, які потім запаковують в пакунки, які потім розвозим по будинках. На даний момент ми вже маємо трішки коштів, знаємо, яка зараз є ситуація в країні, не можем самі забезпечити. Також до наших пожертв додаються брати, які складають свої певні такі заощадження, і дають, щоб ми зробили це свято. Орієнтовно кожного року ми роздаєм приблизно 1000 подарунків. Це є психлікарня, тубдиспансер, їх не забуваєм, ходимо відвідуєм, – каже Іван Гуменюк.

Братство “Милосердя” просить усіх, хто може допомогти або солодкими подарунками, або грішми, звертатись до них у духовну семінарію, що у Великій Березовиці поблизу Тернополя.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here