Головна Новини Боргів із виплати пенсій нема, кажуть у Головному управлінні ПФУ в Тернопільській...

Боргів із виплати пенсій нема, кажуть у Головному управлінні ПФУ в Тернопільській області

442

2 мільярди і майже 318 мільйонів гривень – стільки у вигляді пенсій виплатив у І півріччі цього року року на Тернопільщині Пенсійний фонд України. Натомість заборгованість по платежах до Пенсійного фонду залишається у нашій області значною і на 1 липня вона становила більше шістдесяти восьми мільйонів гривень. Зокрема про це йшлося сьогодні на підсумковій за І півріччя цього року колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

З 1 січня до 30 червня цього року до бюджету Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області у структурі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування надійшло 1 мільярд 19 мільйонів 600тисяч гривень власних коштів. Понадплан мобілізовано 12,5 мільйонів гривень, йшлось на колегії.

Алла Якубовська, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: "У порівнянні з відповідним періодом минулого року власні доходи зросли на 44,6 мільйона гривень. Темпи зростання склали 104,6%. Найбільшими вони є у Гусятинському, Шумському, Заліщицькому, Тернопільському, Козівському та Зборівському районах. Самозабезпечення власними доходами на виплату пенсій становить 44% з початку року. За червень-місяць самозабезпечення становило 53,2%. Загальна сума видатків на виплату пенсій за перше півріччя 2013 року склала 2 мільярди 317,9 мільйона гривень, що на 247,9 мільйона гривень (12%) більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року".

Погашення боргів до Пенсійного фонду України найбільшими боржниками періодично розглядають на засіданнях обласної та районних тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із зарплати, пенсій, стипендій та інших соцвиплат. Завдяки проведеній роботі вдалось погасити борг на суму 5 мільйонів гривень. А пенсії на Тернопіллі виплачують без затримок і в повному обсязі, кажуть у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here