додому Головні Бойовою нічиєю завершився матч тернопільської “Ниви” та футбольного клубу “Чернігів

354

Бойовою нічиєю завершився матч тернопільської “Ниви” та футбольного клубу “Чернігів”. Гра відбулася у рамках четвертого етапу змагань Першої ліги України. Нагадуємо, що жовто-зелені наразі змагаються у групі “Вибування”. Протягом матчу обидві команди нав’язували багато боротьби, але відкрити рахунок у матчі не вдалося жодній. Подробиці футбольного поєдинку, читайте далі у сюжеті.

Жовто-зелені зустрілись із футбольним клубом «Чернігів» Вже на початку зустрічі тернополяни активно розпочали тиснути на суперників. На четвертій хвилині першого тайму у центрі поля Андрій Різник розвинув швидку контратаку та віддав хороший пас на Дениса Голуба, а він своєю чергою цей момент реалізував забитим м’ячем.

Однак арбітриня матчу гола не зарахувала. Суддя зафіксувала фол в моменті боротьби 10-тки тернопільської “Ниви” і реалізований момент скасувала. Впродовж усього першого тайму обидві команди обмінювалися небезпечними моментами, але відкрити рахунок не вдалося.

У другому таймі “Нива” продовжувала тиснути на ворота суперників. Особливої небезпеки завдавали стандарти, яких тернополяни заробляли не мало. Але у всіх епізодах мʼяч пролітав над каркасом воріт. В середині другого тайму небезпечно в штрафний майданчик вривався Денис Голуб, той намагався прострілювати на відкриті ворота Роману Волохатому, однак надійно в епізоді зіграв Герасименко Денис – голкіпер “Чернігова”. Попри всі старання команд, рахунок відкрити так і не вдалося. Матч завершився бойовою нічиєю.

“Нам хотілося перемогти, перемогти вдома, перед нашими вболівальниками. Я не знаю, ворота просто якісь зачаровані, не хоче м’яч туди лізти і все. Я задоволений тим, як хлопці поставилися до гри, як вони старалися, билися, але не вийшло забити”, – розповів Олександр Стахів, головний тренер ФК “Нива”.

Наразі після чотирьох турів у групі “Вибування” тернополяни перебувають на 3 сходинці із двадцятьма сімома очками, а футбольний клуб “Чернігів” на останній 10 сходинці, маючи в активі 15 очок.

“Я вважаю, що була хороша гра, звичайно, хотілося забитих м’ячів, бо було досить моментів. Якби там закінчили 1:1 чи 2:2, то було б більше емоцій самих вболівальників, а так, на мою думку, були моменти і у нас, і у Ниви, тому це закономірний результат, я вважаю”, – поділився враженнями від гри Валерій Чорний, головний тренер ФК “Чернігів”.

Наступний матч тернополяни проведуть на виїзді проти команди із Кременчука “Кремінь”. Гра запланована на двадцять перше квітня, неділю.