додому суспільство Бойкотувати російські товари та підтримати українського виробника закликають тернополян

Бойкотувати російські товари та підтримати українського виробника закликають тернополян

411

Бойкотувати російські товари та підтримати українського виробника, закликають тернополян. Людей просять звертати увагу на розміщений на упаковці штрих-код і не купувати товари з двома першими цифрами – 46, вони ідинтифікують російського виробника.

Не купувати товари з кодом 460, 469, які виготовлені в Росії  закликають тернополян. Це буде відповіддю українців на агресію російської влади та спроби зазіхнути на територіальну цілісність України.

– Кожна гривня, яку ми витрачаємо на придбання жувальної гумки, чи мила, чи солодощів, виготовлених в Російській Федерації, вони йдуть в російський бюджет, в кишені російським олігархам. З цих коштів фінансується російська армія, купуються патрони, виготовляються дорогі бронетранспортери, танки. З цих коштів фінансуються російські спецслужби, які проплачують мітинги сепаратистів на Сході України, де вбивають українських громадян, – каже політолог Ігор Качмарський.

Тернополяни до бойкоту російських товарів ставляться по-різному. Більшість підтримує. Кажуть: знайти альтернативу російським товарам не важко і закликають підтримувати вітчизняного виробника. Їх думки – у відео.