Головна суспільство Бойкот російського бізнесу на Тернопільщині відновлять завтра вранці

Бойкот російського бізнесу на Тернопільщині відновлять завтра вранці

219

Вже від завтра на Тернопільщині продовжать активно бойкотувати російський бізнес. Про це заявила обласна самооборона майдану. Акції бойкоту призупинили на час перемир'я, оголошеного Президентом України Петром Порошенком. Перемир'я закінчується о 10 ранку п'ятниці, 27 червня. Тоді й активісти відновлять бойкот російських товарів, а форма акцій протесту залежатиме від дій російських окупантів.

– Після 27 числа, ми будемо активно бойкотувати і закликаємо всіх брати в цьому участь. Тому що це має робитися як в інформаційному просторі, так і на практиці. Потрібно відмовлятися від російських товарів. Потрібно їх бойкотувати, бо це взагалі неприйнятно, коли кримінальна справа в прокуратурі йде по Сбербанку Росії по фінансуванні терористів і ці банки, в нас отут в Тернополі, просто собі живуть. Це така машина, яка нищить усю банківську систему України, – говорить комендант Тернопільської Самооборони Майдану Іван Ковалик.

Купуючи товари чи користуючись послугами російських підприємств, українці фінансують вбивць наших військових на Сході, кажуть в Самообороні майдану Тернопільщини. Вони після оголошеного Президентом перемир'я відновлюють бойкот російського бізнесу в області, а от як саме це робитимуть не кажуть, все залежить від дій російських окупантів. Акціями протесту Тернопільські активісти хочуть добитися від держави санкцій проти російського бізнесу та зменшення російської частки у капіталі українських підприємств.

– Це питання є уряду і Верховної ради. Ми з свого боку будемо їх підштовхувати до адекватних дій. Якщо ми хочемо виграти війну в Росії, то ми маємо звернути свій погляд на економіку України. Росія хоче, щоб Україна була гіршою за Росію. Виграти цю війну ми можемо тільки тоді, коли зміцнемо економіку. Без зменшення частки російського капіталу в українській економіці і, в першу чергу, в банківській системі, яка реально регулює діяльність українських підприємств, кредитує їх, ми цього не зможемо, – вважає активіст Тернопільської Самооборони Майдану Юрій Моргун.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here