додому Новини Боєвою нічиєю 3:3 для тернопільської “Ниви” завершився матч проти футбольного клубу “Чернігів”

611

Боєвою нічиєю для тернопільської “Ниви” завершився матч проти футбольного клубу “Чернігів”. Гра відбулася у межах дев’ятого етапу змагань Першої ліги України. Нагадуємо, що жовто-зелені наразі змагаються у групі “Вибування”. Протягом гри тернополяни програвали із рахунком 3:1, проте на останніх додаткових хвилинах зуміли вибороти нічию.

Тернопільська “Нива” зіграла проти футбольного клубу “Чернігів”. Для жовто-зелених ця гра була виїзною. Перший тайм лідерами на полі були тернополяни і вже на 7 хвилині Марко Кицун із меж штрафної влучно пробив у ближній кут воріт. Рахунок 1:0 на користь “Ниви”. А вже на 29 хвилині, чернігівці зуміли зрівняти рахунок. Владислав Школьний навісив м’яч у штрафний майданчик, де його одноклубник Павло Федосов, відправив м’яч у ворота. У другому таймі більше атак проводили господарі. Завдяки цьому їм вдалося забити ще два голи. Із рахунком 3:1 розпочалися додаткові хвилини матчу, здавалося б що переможець у футбольному поєдинку вже визначений. Проте тернополяни, довели зворотнє. На 93 хвилині жовто-зелені змогли забити другий гол. Одразу після реалізованого моменту, гравці “Ниви” заробили кутовий, з якого вдалося забити третій і останній м’яч у матчі. З боєвою нічиєю 3:3 – матч завершився.

Наразі після дев’яти турів у групі “Вибування” тернополяни перебувають на 3 місці у турнірній таблиці. У них 35 очків, а футбольний клуб “Чернігів” – на 10, останній сходинці, маючи в активі 22 очка.

Наступний матч тернополяни проведуть вдома проти команди “Кремінь”. Гра запланована на 25 травня, неділю. Нагадуємо, що команди цього року вже зустрічалися, матч тоді завершився нічиєю – 0:0.