додому надзвичайне Боєприпаси часів ІІ Світової війни, які знайшли в Копичинцях, вже знищили

Боєприпаси часів ІІ Світової війни, які знайшли в Копичинцях, вже знищили

632

Майже 200 артилерійських снарядів часів Другої світової війни виявили на Тернопільщині. Підозрілі предмети, ззовні схожі на боєприпаси, знайшли мешканці містечка Копичинці Гусятинського району. Про знахідку люди повідомили рятувальникам. Більш як два дні піротехніки обстежували територію і по завершенні пошукових робіт боєприпаси знищили, підірвавши їх в безпечному місці.

Ще 4 квітня мешканці міста Копичинці Гусятинського району знайшли кілька десятків підозрілих предметів, про них повідомили рятувальників. Фахівці-піротехніки територію з небезпечною знахідкою одразу огородили і впродовж двох днів шукали вибухівку. Результат небезпечної роботи – 196 боєприпасів часів Другої світової війни. Так багато вибухівки в одному місці, кажуть рятувальники, не виявляли уже давно.

– 4 квітня до диспетчерської служби надійшло повідомлення про те, що в місті Копичинці виявлено вибухо-небезпечні предмети, на що відреагувала група піротехнічних робіт. По прибуті даний факт підтвердився, було виявлено 82 артилерійських снаряди. Роботи продовжувались протягом трьох днів і було виявлено за цей час 196 боєприпасів, 180 – 57 калібру та 16 боєприпасів – 76 калібру, – розповідає начальник групи піротехнічних робіт АРЗ СП УДСНС в області Віктор Орчаківський.

Усі боєприпаси сьогодні по обіді знищили, підірвавши їх в безпечному місці.