Головна культура Богдан-Олег Горобчук приїде до Тернополя на “Вільний мікрофон”

Богдан-Олег Горобчук приїде до Тернополя на “Вільний мікрофон”

422

Третій "Вільний мікрофон" відбудеться 26 червня у Тернополі. Молоді місцеві поети читатимуть вірші у галереї "Бенкермузу", початок – о 18:00. Спеціальним гостем цього разу буде поет Богдан-Олег Горобчук (Житомир-Київ).

– В літературному просторі завжди існує достатньо фестивалів, презентацій, відкритих читань, вечорів поезії і теде. Але інколи хочеться простої комунікації – авторів, читачів, слухачів вільної від рамок, форматів та обмежень – адже література і є в першу чергу постійною комунікацією. Тому пропонуємо тільки найнеобхідніше: час, місце і мікрофон. Від учасника – заявка на участь в певний час у певному місці, голос та участь, – говорять про свій захід організатори.

Формат заходу:

|Поезія.
|Максимальна кількість учасників: 15.
|Кількість текстів: до 5.
|+ тексти одного з тернопільських поетів.
|+ спеціальний гість.

Спецільними гостями минулого разу були Сяргей Прылуцкі (Білорусія/Україна) та Мірек Боднар. Також на "Вільному мікрофоні" читали вірші Ярослава Павуляка та Бориса Демківа. Цього разу до Тернополя приїде Богдан-Олег Горобчук – український поет, художник, куратор літературно-мистецьких проектів, та читатимуть тексти Володимира Вихруща.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here