Головна духовність Близько трьох десятків вимушених переселенців побували в Зарваниці

Близько трьох десятків вимушених переселенців побували в Зарваниці

326

Близько трьох десяткіvlcsnap-2015-06-26-16h18m37s234в вимушених переселенців побували в духовному осередку Тернопільщини – в Марійському духовному центрі – Зарваниця. Таку духовну мандрівку для людей, які вимушено покинули свої домівки на Сході, вже втретє за червень, організовує благодійний фонд “Карітас” і громадська організація “Самопоміч”.

Пані Тетяна вже рік на Тернопільщині. Жінка переїхала зі Слов’янська. Вона вдруге побувала в Зарваниці. Тетяна приємно вражена тернополянами. Каже, взаєморозумінню не завадила ні інша конфесія, ні мова.

– Они не просто вот просто поехать как туристическая поездка. А ещё вот мы благодарны за то, что, знаете, не просто прийти, посмотреть, кто знает Бога, кто не знает, поклониться ему. А сам факт того, что люди служат людям, служат семьям, чтоб семьи восстанавливались. Это вообще так прекрасно, знаете. Божье присутствие чувствуется, – каже переселенка, пані Тетяна.

Вже втретє за червень таку духовну мандрівку переселенцям організовує благодійний фонд “Карітас” і громадська організація “Самопоміч”. В Зарваниці люди молилися, брали участь в Богослужінні та Хресній ході.
-Зараз у поїздці беруть участь переселенці, переселенці з дітьми. А поскільки діти – то наше майбутнє, ми хочемо долучитися до виховання власне цих дітей, дітей переселенців в тих традиційних українських цінностях, які роками склалися в українського народу. І, власне, зробити свій посильний внесок в об’єднання, консолідацію української нації, – каже заступник керівника міської ГО “Об’єднання “Самопоміч” Олег Нитка.

До допомоги переселенцям долучилися не лише тернополяни, а й діаспора.

– Наша громада передає речі з Канади, з Італії. Ми спільно з «Карітасом» передаєм ці речі в «Карітаса» в столовій для цих людей. Потім ми робимо такий фото- та відео звіт і звітуємо перед нашою діаспорою про передачу цих речей, – каже представник міської ГО “Об’єднання “Самопоміч” Едуард Биндас.

Вимушених переселенців, які стали підопічними тернопільського «Карітасу», вже більше двох сотень. Найбільше їм зараз потрібні продуктові набори та одяг. «Карітас» і «Самопоміч» запрошують до співпраці волонтерів.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here