додому благоустрій Близько двох тисяч тернополян сьогодні взяли участь у загальноміській толоці

Близько двох тисяч тернополян сьогодні взяли участь у загальноміській толоці

546

Близько двох тисяч тернополян сьогодні взяли участь у загальноміській толоці. Із них чотири сотні – працівники Тернопільської міськради. Станом на 14 годину дня, з міста було вивезено близько трьохсот тонн сміття. Також сьогодні в різних частинах міста висаджували дерева. Зокрема, у парку Шевченка з’явилось дев’ять тюльпанових дерев, у парку Топільче висадили десять катальп і десяток червонолистих кленів прикрасили вулицю Сагайдачного.

Десять червонолистих кленів висадили сьогодні на вулиці Сагайдачного у центрі Тернополя. Дерева розмістили позаду лавочок, аби влітку кленове листя захищало тернополян та гостей міста від сонця. Висаджував клени і міський голова Тернополя Сергій Надал та його заступники.

– Крім того, ще відбулась висадка дерев. Зокрема, тут в центрі ми висадили червонолисті клени, які ми садили на звернення тернополян. Тому що поставили лавочки і люди нарікали, що немає тіні. А власне ці дерева забезпечують ще додатково красу нашому місту. Крім того, висадження дерев відбулось сьогодні в парку Топільче і в парку Шевченка, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Для посадки на вулиці Сагайдачного вибрали п’ятирічні червонолисті клени. Дерева високі, тому вже цього року вони будуть давати бажану тінь, кажуть в управлінні ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради. Також вони неабияк прикрасять краєвид центральної частини міста.

– Поскільки тут цікаве таке зелене різнобарв’я різних порід дерев, червоні дерева тут будуть підходити дуже сильно. Плюс червоні дерева дуже гарно підходять під клумбу. Так звана, європейська клумба, яка поєднує нижній і верхній ярус. Тобто, в нас клумба буде нижній ярус, а дерева буде верхній ярус і це дуже цікаво буде проглядатися, заповнює повністю весь простір. Посаджені клени червонолисті, дуже рідкісні гарні дерева, але це ми вже садимо не перший раз ,це вже третій рік ми садимо, прикрашає дуже наше місто. І сьогодні в нас ще декілька посадок, – каже начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради Олег Соколовський.

Також тюльпановими деревами оновили алею “Герої не вмирають” у парку імені Тараса Шевченка. А в парку Топільче висадили десять катальп. Це лише початок, кажуть у міській раді. Під час другої загальноміської толоки, яка запланована напередодні Великодніх свят, планують висадити ще тридцять катальп. Окрім того, у перший день загальноміської толоки у прибиранні міста взяло участь близько двох тисяч тернополян.

 

Друга загальноміська толока у Тернополі відбудеться 4-6 квітня.