додому Головні Близько 70 населених пунктів Тернопільщини залишились без світла через сильний вітер

Близько 70 населених пунктів Тернопільщини залишились без світла через сильний вітер

606

Вихідними на Тернопільщині вітер наробив біди. У нашому краї близько 70 населених пунктів залишились без світла, а рятувальникам доводилось розчищати дороги від повалених дерев. 

Сильний вітер не давав тернополянам спокійно спати. У ніч на 30 жовтня у нашому краї негода повалила дерева. Ще з одинадцятої вечора на лінію ДСНС почали надходити перші виклики від місцевих жителів.

– Впродовж ночі рятувальники 5 разів виїжджали для розчищення проїжджих частин доріг від повалених гілок. Такі випадки були в селі Ступки, Тернопільського району, а також в Теребовлянському районі та Бережанському районі, – розповідає помічник начальника Управління ДСНС у Тернопільській області з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Ірина Крупа.

Від сильного вітру 68 населених пунктів на Тернопіллі залишилися без світла.

На щастя, від наслідків негоди ніхто не постраждав. Проте, аби цифра у статистиці потерпілих не збільшилась, водіям потрібно бути обережними на дорозі та без потреби не вирушати в дорогу.

30 жовтня на Тернопіллі пройде сильний дощ, мокрий сніг, ожеледь і місцями хуртовини, попереджають синоптики. Вночі 31 жовтня прогнозують 1-6 градусів морозу. Однак негода буде недовготривалою, уже наступного тижня у нашому краї буде плюсова температура – близько 10-15 градусів тепла.