додому суспільство Близько 600 дітей із особливими потребами взяли участь у XVIII обласному фестивалі...

Близько 600 дітей із особливими потребами взяли участь у XVIII обласному фестивалі “Повір у себе”

434

Близько шести сотень дітей із особливими потребами взяли участь у XVIII обласному фестивалі "Повір у себе". Діти виступали у Тернопільській філармонії в Міжнародний День інвалідів. Крім цього, діяла обласна виставку творчих робіт дітей з особливими потребами. За 18 років фестивалю "Повір у себе" в ньому взяли участь понад 15 тисяч  дітей.

Дев'ятирічний Сергій Ткачук навчається в Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі. Попри хворобу хлопець бере участь у кількох гуртках, а також грає на музичних інструментах.

Сергій Ткачук, вихованець Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру: "Ще я ходжу на гуртки, в нас в школі проводиться заняття з легкої атлетики, теніс, ще я ходжу на плавання".

Саме для дітей з особливими потребами щороку на Тернопільщині проводять фестиваль "Повір у себе". Впродовж листопада відбувалися районні відбіркові тури фестивалю, у яких взяло участь більше півтори тисячі дітей. Переможців районних етапів запросили виступити під час обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами "Повір у себе".  Вихованці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру участь у фестивалі беруть не вперше, проте готуються до нього щороку ретельно.

Іванна Харабора, вихованка Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру: "Ми приїхали сюди з дуже гарним, веселим настроєм. Ми дуже раді, що знову беремо участь в обласному фестивалі "Повір у себе", хоч в нас в школі також проводився такий фестиваль".

Богдан Рокочий, директор Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: "Такі діти з особливими потребами є в супроводі у центрі соціальних служб сім'ї, дітей та молоді. Такі діти ростуть не тільки в сім'ях, які знаходяться в складних життєвих обставинах, такі діти є і в благополучних сім'ях. Але ми кожну дитину, яка проживає в сім'ї і має певні функціональні обмеження у своєму розвитку, у своєму житті, стараємося не обділити увагою".

Загалом на Тернопільщині близько чотирьох тисяч дітей з обмеженими можливостями.