додому АТО Близько 5 тонн допомоги дітям із зони АТО повезли із Тернопільщини на...

Близько 5 тонн допомоги дітям із зони АТО повезли із Тернопільщини на Луганщину

592

vlcsnap-2014-10-14-15h59m39s141Близько 5 тонн допомоги дітям із зони АТО сьогодні повезли із Тернопільщини на Луганщину. Серед пакунків найнеобхідніше – одяг, взуття, канцелярія, книги, іграшки, домашня випічка. Білизну та необхідні ліки передадуть в пологовий будинок у Краматорську. Збирали допомогу дітям Луганщини школярі усієї області.

Аби підтримати дітей зі Сходу на Тернопільщині організували акцію. До неї активно долучилися усі школи області. Учні приносили найнеобхідніше: канцелярію, книги, одяг, взуття, їжу. Сьогодні п’ятитонна вантажівка з допомогою вирушила з Тернополя на Луганщину.

– Веземо їм переважно канцелярію, книги, а також збережені речі. Книжки переважно – українська мова, українська література, зарубіжна література, всі книжки на українській мові, -розповідає член Молодіжного націоналістичного Конгресу і самооборони Майдану Тернопільщини Василь Дубовий.

Допомогу повезли ще й пологовий будинок в Краматорську. Там зараз вкрай необхідні медикаменти та білизна. Це не перша і не остання вантажівка з допомогою дітям зони АТО, кажуть активісти, бо назбирали речей школярі Тернопільщини чимало.

– Школи відгукнулися, і настільки багато назбирали допомоги, що за раз ми не можемо це все відвезти. В нас є на трьох складах допомога для дітей. А це тільки з одного складу машина. Є ще два склади, які також плануємо дозбирати і відвезти, – каже Василь Дубовий.

попередня статтяПопередні списки виборців уже на дільницях
наступна стаття14 жовтня – День захисника України