додому Головні Близько 40 людей евакуювали через пожежу, яка трапилась 4 жовтня на вул....

Близько 40 людей евакуювали через пожежу, яка трапилась 4 жовтня на вул. Вербицького у Тернополі

594

vlcsnap-2014-10-06-18h17m38s1039 людей, з них 5 дітей, евакуювали через пожежу, яка трапилась 4 жовтня на вулиці Вербицького у Тернополі. Вогонь знищив квартиру на 6-му поверсі та частково пошкодив балкон квартири поверхом вище. Причини та збитки від пожежі встановлюють.

– Пожарник прийшов, каже дитинку маленьку накривайте вологою тряпкою, то Вас не спасе, тікайте на низ. То він нас спас. Вдячна, що він взяв дитину маленьку – місяць дитині. Ми всі вниз потікали, – пригадує мешканка будинку на вулиці Вербицького, 4.

Пані Ольга, мешканка будинку на вулиці Вербицького, 4, розказує :

– Пробудилася – в хаті дим. Почала макати тряпки, ставити під двері, не знала від чого то. Сусіди почали стукати одне до одного. Пожарник прийшов, взяв в мене внука 4 місяці, виніс, а малий 7 рочків, то босий, зять його на руках ніс. Погасили той пожар.

– Для ліквідації даної пожежі було залучено 24 чоловіки особового складу, 6 одиниць техніки трьох пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільського гарнізону. Ми провели евакуацію 39 мешканців будинку, 5 з них – діти. Причини і збитки встановлюються, – говорить начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю Управління ДСНС України в Тернопільській області Сергій Данілін.


В результаті пожежі згоріла квартира на шостому поверсі, вогонь пошкодив балкон поверхом вище. Також під час гасіння затопило квартиру поверхом нижче, там якраз завершили робити ремонт. Наразі встановлюють причини та збитки від пожежі. Мешканці ж будинку на вулиці Вербицького, 4 розповідають свої версії того, що сталося. Кажуть, в квартирі в ту ніч відпочивала компанія молодих людей, на місці знайшли чимало недопалків.

– На шостому горіло, а на сьомий пішло. А чому загорілося? Кажуть, що курили, пили. Я був в той час в тій хаті, коли то все описували. То я кажу, хлопці, що то могло статися? То вони кажуть, що пили і смилися ті пацани, не знаю, – каже мешканець будинку на вулиці Вербицького, 4 Петро.

Рятувальники просять людей бути обережними і дотримуватися правил пожежної безпеки.