Головна суспільство Близько 40 людей взяли участь у велопрощі з Тернополя до Зарваниці

Близько 40 людей взяли участь у велопрощі з Тернополя до Зарваниці

335

Близько 40 людей взяли участь у велопрощі з Тернополя до Зарваниці. Провели її вперше. Велосипедисти Тернопільщини долали стокілометрову дистанцію. Приурочили велопробіг Дню матері.

Велосипедисти Тернопільщини по-особливому відзначили День матері, подолавши стокілометрову дистанцію за маршрутом Тернопіль-Зарваниця-Тернопіль. Перед поїздкою усіх учасників прощі благословив та окропив святою водою отець Андрій.

– Всі матері є початком чогось нового: нового життя, нового прикладу, нового розуміння. Кожна дитина прислухається до слова матері, ми прислухаємося до Матері Ісуса. Напевно, є символічним таких похід в Зарваницю саме на День Матері. Бо зараз як ніколи потрібно слово матері, щоб зупинити ті всі негаразди в країні, бо чоловіки, вони все таки воїни, захищають, а жінка – миротворець, всіх об'єднує і приносить щось щасливе і нове, – говорить учасниця велопрощі до Зарваниці Ольга Звенигородська.

Велопрощею тернополяни вкотре хочуть привернути увагу та пропагувати здоровий спосіб життя, каже організатор велопробігу, голова громадської організації "Велоакадемія" Руслан Тхорик.

– Дистанція 100 кілометрів. Ми так намагаємося пропагувати велорозвиток на Теропільщині. Зазвичай такий стандарт для веломандрівника – це 100 кілометрів. Якраз така дистанція дасть змогу випробовувати себе і здійснити чудову мандрівку. Це як такий еталон для веломандрівника, – каже голова громадської організації "Велоакадемія" Руслан  Тхорик.

Участь у велопрощі до Зарваниці взяло близько 40 велосипедистів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here