Головна суспільство Близько 30 людей сьогодні ночували в наметовому містечку на “Євромайдані” в Тернополі

Близько 30 людей сьогодні ночували в наметовому містечку на “Євромайдані” в Тернополі

341

Попри холод, студенти продовжують страйкувати за підписання угоди України про асоціацію з Євросоюзом. Небайдужі тернополяни та підприємці допомогають учасникам акції їжею та усім необхідним. Про побут, правила та настрій в наметовому містечку “Євромайдану” – Руслана Гриньо.

Олександр Пижик разом з іншими тернополянами ночував в наметовому містечку на “Євромайдані” у Тернополі. Атмосфера там була дружньою, учасники акції протесту співали українських пісень, грали на гітарі.

Олександр Пижик, ночував в наметовому містечку на “Євромайдані” в Тернополі: “Ми слідкували за порядком. Робили регулярний обхід по території – по майдану. Дивилися щоб не було ніякого сміття, щоб не було проблем. Жодного інциденту, жодних претензій до нас не було. Так трошки було шумно і я вдячний тим людям, які тут недалеко живуть, що вони до нас поставилися з розумінням. Бо гітара, хоч і не голосно, але все таки грала, вони напевно чули. Хоча я надіюся, що їм також сподобалося”.

Наметове містечко в Тернополі має свій штаб – в Тернопільському драмтеатрі. Там записують волонтерів, а також людей, які їдуть на “Євромайдан” в Київ. В штаб небайдужі тернополяни приносять їжу, є медики, які готові допомогати в разі необхідності. Тернополян на “Євромайдані” пригощають теплим чаєм.

Марія, готує на “Євромайдані” в Тернополі чай: “Сьогодні поки наварили – 30 літрів. А вчора десь наварили – 120. Заварюємо заварку, додаємо лимон, цукор”.

Галина, учасниця “Євромайдану” в Тернополі: “Дуже смачний чай. Дай Боже здоров’ячка людям, які готують такий чай, бо крім чаю дають ще лимон. Зараз на вулиці холодно, а лимон це вітамін С, дуже добрий для імунної системи”.

Дрова на “Євромайдан” в Тернополі постачає міське управління парків та підприємці. Їх має вистачити на 2-3 дні.

Віталій, учасник “Євромайдану” в Тернополі: “Світ не без добрих людей, нам допомогають. Дрова нам допоможуть зігрітися. Також є чай, їжа, все що потрібне, щоб ми відстояли свою позицію. Я тут допомогаю на розпалі бочок і підтримую багаття”.

В наметовому містечку на “Євромайдані” діють чіткі правила.

Степан Семенів, обозний наметового містечка на “Євромайдані” в Тернополі: “Не можна вживати алкоголь, це основне правило тут на території табору. Курити ми не забороняюємо людям, це все таки вибір кожного. А алкоголь – це принципово. Чи порушував хтось ці правила? Було таке, що приходили п’яні люди. Вони тут не розпивали, але підходили, ми їх просили йти звідси і вони чемно відходили”.

Сьогодні чимало тернополян знову залишаться ночувати в наметовому містечку на “Євромайдані”. Холоду молодь не боїться.

Віталій Стамер, учасник “Євромайдану” в Тернополі: “Ні не боюся, вчора була погана погода, сьогодні краща, тому сьогодні має бути більше людей. Загалом не має бути ніяких перешкод щоб допомогти власній країні”.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here