додому суспільство Близько 280 літрів підробного алкоголю вилучили на Тернопільщині

Близько 280 літрів підробного алкоголю вилучили на Тернопільщині

454

Близько 280 літрів готового підробного алкоголю і майже тисячу літрів спирту вилучили працівники оперативного підрозділу Головного управління Міндоходів у Тернопільській області. Вилучили і обладнання для виготовлення фальсифікату. За попередньою оцінкою, вартість контрафактнтх алкогольних напоїв та спирту складає понад 50 тисяч гривень. Алкогольний фальсифікат робили у гаражі в антисанітарних умовах і розливали його у раніше викристані пляшки. Продавали його в 10 торгових точках Тернопільської області.

Ігор Сторожук, заступник начальника-начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області: "В даному випадку інформацію було отримана від громадян про те, що в торгівельній мережі появилися алкогольні напої відомих брендів, які за своїми якостями значно відрізняються від тої продукції, яка є легально вироблена, а також марковані марками акцизного податку з ознаками підробки. Ми цю інформаціюперевірили. Провели необхідні заходи, які закінчилися ліквідацією даного незаконного, так званого підпільного виробництва".

Головними ознаками контрафактного алкоголю були нижча ціна та підроблені акцизні марки, каже Ігор Сторожук. З початку року співробітники Головного управління Міндоходів у Тернопільській області викрили 6 підпільних цехів, із них 2 виготовляли фальсифікований алкоголь. Цьогоріч із незаконного обігу підакцизних товарів на Тернопільщині вилучили на суму понад 400 тисяч гривень.