додому Новини Близько 100 учнів тернопільських шкіл взяли участь у спортивному фестивалі «ВідкрийТЕ спорт....

Близько 100 учнів тернопільських шкіл взяли участь у спортивному фестивалі «ВідкрийТЕ спорт. Карате»

566

Нещодавно у фізкультурно-оздоровчому комплексі КДЮСШ з ігрових видів спорту відбувся другий спортивний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт. Карате». Участь у цій події взяли учні 4 – 6 класів тернопільських шкіл мікрорайонів «Сонячний», «Аляска» та «Східний».

В управлінні розвитку спорту та фізичної культури зазначають, що такі фестивалі у місті розпочали проводити минулого року, їх було близько 15 з різних видів спорту.

Майстер – класи з карате проводили на п’яти різних локаціях видатні спортсмени міста та області, призери європейських змагань. Традиційно перед початком для учасників провели розминку, а опісля тренери показували відповідні вправи з цього виду спорту.

До слова, на початку березня фестиваль з карате провели у Тернопільському національному педагогічному університету ім. Володимира Гнатюка для учнів шкіл мікрорайонів «Дружба» та «Центр».

Всього у Тернополі заплановано провести сім фестивалів із семи видів спорту, зокрема, шахи, волейбол, легка атлетика, бадмінтон тощо.

Нагадаємо, інформаційно-спортивний проєкт «ВідкрийТЕ спорт» стартував у червні 2022 року. В рамках проєкту проходитимуть спортивні заходи в парках, на майданчиках та у спортивних залах міста, які включають в себе відкриті тренування, майстер-класи з різних видів спорту, що культивуються у комунальних дитячо-юнацьких спортивних школах.