Головна духовність Блаженніший Святослав навчав молодь як боротися зі злом, подолати корупцію та змобілізуватися...

Блаженніший Святослав навчав молодь як боротися зі злом, подолати корупцію та змобілізуватися під час війни

416

vlcsnap-2014-07-25-15h02m23s117“Християнин ніколи не має права бути ініціатором убивства, бо вбивство є завжди злом. Але у час військового протистояння християнин має обов’язок боронити свою землю і свій народ в спосіб і засобами пропорційними до нападу”, – так відповів на запитання молоді Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав. Патріарх навчав молодих учасників Всеукраїнської та молодіжної прощі до Зарваниці як боротися зі злом, піднятися з колін, подолати корупцію та змобілізуватися під час війни.

Молодь підняла український народ з колін і зараз своїми грудьми затуляє вільну державу. Це молоді хлопці і дівчата сьогодні ідуть під кулі, щоб наша країна, наш народ були вільні, каже глава УГКЦ, Блаженніший Святослав Шевчук. Боротьба, яку зараз веде український народ, – це боротьба добра зі злом, правди над брехнею, гідності над ницим рабством, світла над темрявою, це боротьба, у якій добро обов’язково переможе. А фронт цією духовної боротьби проходить через серце кожного з нас, наголосив Блаженніший Святослав. Тому щодня кожен повинен перебороти зло у власному серці.

– Кожний з нас є підвержений різним атакам зла. Багато хто говорить про інформаційну війну, яка сьогодні ведеться проти України. Тому говорім правду і ми переможемо неправду, – радить Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук.

Патріарх назвав корупцію видом зла, яке роз’їдає і знерухомлює наш народ та не дає йому змобілізуватися до кінця: “Однією із вимоги тої молоді, яка вийшла на майдани України – це боротьба із корупцією. Але корупція – це є не лише продажництво тих чи інших чиновників, чи людей, які є при владі. Корупція – це є моральне зіпсуття суспільства, кожного з нас”, – сказав Блаженніший Святослав.

– Будьте певні, коли між нами є такі, які готові дати хабар, завжди знайдеться хтось, хто його візьме. Якщо студент не бореться за свої знання і не хоче працювати над тим, щоби здобути якісну освіту, він знайде дорогу її купити. Тому каже Господь у Євангелії: “Не шукайте легкої дороги, бо широкі ворота і широка дорога ведуть до пекла. До Царства Небесного веде вузька дорога і вузькі двері і не всі її знаходять, – говорить Глава Української греко-католицької церкви.

Із злом не може бути компромісів, продовжив Блаженніший Святослав, ми повинні перемогти зло у своєму серці і тоді ми переможемо всюди, куди Господь нас буде посилати. Той, хто живе в правді, завжди буде переможцем.

– Не бійтеся, не бійтеся сказати “Ні!” різного роду запрошенням, як уникнути від зусилля відповідальності, чи навіть жертви, до якої повинні бути готові кожного дня. Тому сьогодні молодь, як ніколи, є здоровим ядром нашого суспільства, з якого воскресає Україна. Я дякую вам дівчата і хлопці за те все, що ви вже зробили для свого народу і для своєї держави. Я переконаний, що оновлення нашого народу, нашої держави, нашої влади є ділом ваших рук в майбутності. Якщо ви це діло будете чинити чистими руками з чистим християнським сумлінням.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here