додому Новини Благодійний обід в ресторані та справжнє свято для одиноких, стареньких бабусь та...

Благодійний обід в ресторані та справжнє свято для одиноких, стареньких бабусь та дідусів організував Карітас Тернопіль

560

Благодійний обід в ресторані та справжнє свято для одиноких стареньких організував Карітас Тернопіль. У такий спосіб відзначили 5 років проєкту “PRO_милосердя”. Двічі на тиждень волонтери Карітасу відвідують з гарячими обідами 85 самотніх людей Тернопільської громади. Більшість з них взагалі не виходять та вулицю. Тому благодійний обід для стареньких став справжньою подією, оскільки вони побували в ресторані, спілкувались, слухали патріотичні пісні та молились.

“Я просто на сьомому небі від щастя. Я навіть не можу слів знайти. Як ми зустрілися, концерт такий чудовий, стіл накритий. В мене немає слів. Ми одинокі люди і нам дуже приємно тут сьогодні”, – поділилася враженнями Олександра Степанівна, підопічна проєкту “РRO_милосердя”.

“Це такі багаті емоції. Зустрілися разом з друзями, обнялися з ними. Ми разом у прекрасні моменти і у важкі моменти життя. Але ми вистоїмо, ми переможемо, бо ми українці”, – додала підопічна проєкту Ольга Гавриліна.

“Вони всі щасливі. Їм приділили мегавелику увагу, привезли в ресторан, вони гарно вдягнулися, виїхали в люди. Подивляться зараз на тих людей, які організували цей проєкт, на тих, хто готує обіди. Я думаю, що їм буде цікаво”, – розповів Сергій Кічула, співзасновник проєкту “PRO_милосердя”.

5 років тому у проєкті “PRO_милосердя” було 5 підопічних, яким розвозили гарячі обіди один раз в тиждень. А зараз двічі на тиждень харчі отримують 85 осіб, каже директор Карітасу Тернопіль – отець Роман Загородний.

“Хочемо подякувати усім партнерам, небайдужим. Хочемо згадати також волонтерів, які жертвують свій час, свій транспорт, щоб двічі на тиждень розвозити гарячі обіди для потребуючих людей. Дякуємо за це і запрошуємо до співпраці у цьому проєкті всіх небайдужих жителів нашого міста”, – з такими словами звернувся отець Роман.

“Я дуже рада, що цей захід відбувся, що ми командою, спільно з волонтерами, партнерами та працівниками Карітасу, змогли організувати таке свято. Ми знали, що буде гарно, але, що настільки буде душевно, навіть не очікували”, – додала Наталія Процик, координатор проєкту “PRO_милосердя”.

Усі, хто хоче долучитися до благодійного проєкту “PRO_милосердя” та допомагати із приготуванням їжі для понад 80 стареньких, одиноких, осіб з інвалідністю звертайтеся у Карітас Тернопіль, що вулиці Замонастирська, 1.