Головна суспільство Благодійну допомогу із Франції отримав тернопільський сиротинець

Благодійну допомогу із Франції отримав тернопільський сиротинець

327

Представники благодійної асоціації "Цвіркуни України" завітали із подарунками у Тернопільський обласний комунальний дитячий будинок для дітей шкілького віку. Отримали вихованці від закордонних благодійників спортивний одяг та взуття.

Асоціація "Цвіркуни України" існує у Франції з 1998року. Елізабет ҐвійО заснувала організацію разом зі своїм чоловіком. Асоціація допомагає українським дітям з багатодітних, малозабезпечених сімей, а також дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування. Допомагає організація саме дітям Тернопільщини.

Елізабет Ґвійо, президент асоціації "Цвіркуни України" у Франції: "Одного разу ми приїхали в Україну і вдочерили дівчинку. Вона родом з Рівного. Ми цю дитину дуже полюбили. Так і виник задум створити благодійну асоціацію. А чому обрали саме Тернопільщину? Бо тут є наші знайомі і ми саме тут допомагаємо дітям".

Щороку члени асоціації під час літніх канікул приймають у своїх сім'ях у Франції дітей з Тернопільщини. Їх оздоровлюють, розважають, возять відпочивати на море і купують подарунки. В Україну Елізабет ҐвійО  приїхала не сама, а зі своїми однодумцями з Франції. Охочих допомогти дітям з України є чимало.

Сальґас Жіль, учасник асоціації "Цвіркуни України" у Франції: "У 1998 році я працював журналістом у газеті. Елізабет ҐвійО приїхала, щоб зробити невеличкий анонс про свою організацію. Я познайомився з нею, мені ідея Елізабет дуже сподобалась. Ми з дружиною взяли участь у зборі коштів та допомозі дітям-сиротам".

Завітали у тернопільський дитячий будинок благодійники не з порожніми руками. Дітям дістались у подарунок дуже необхідні перед початком навчання речі: джинси, кросівки, спортивні костюми. Вихованці дибудинку щиро дякували своїм гостям, а дирекція закликає меценатів не забувати про їхній навчальний заклад. Тут завжди чекають на допомогу.

Володимир Долинний, директор Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку: "Сьогодні ситуація склалася складна з фінансуванням таких закладів, як наш. Не прийнятий обласний бюджеті і ми фінансуємось по 1/12. Немає коштів ні на ремонти, ні на інші витрати, а є тільки на заробітню плату, на оплату комунальних послуг. І тому директори наших закладів просять, звертаються до всіх добрих людей, які мають добре серце і мають можливість допомогти фінансово закладам".

Окрім дитячого будинку у Тернополі благодійники із Франції завітали також у сиротинець у Новому селі Підволочиського району. Там Асоціація "Цвіркуни України" облаштує для дітей дві кмінати.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here