додому Новини Благодійники волонтерського штабу “Українська команда” передали допомогу чотирьом медичним закладам

Благодійники волонтерського штабу “Українська команда” передали допомогу чотирьом медичним закладам

371
Тернопільські волонтери привезли допомогу із Франції. Благодійники волонтерського штабу “Українська команда” передали чотирьом медичним закладам, що у Монастириськах, Гусятині, Бучачі та Теребовлі продукти харчування тривалого зберігання, а також матраци. Уся ця медична допомога приїхала прямісінько із Європи. На цьому “Українська команда” свою роботу не припинятиме. Благодійники кажуть, зроблять все можливе, аби українські сім’ї жили у комфорті.
Волонтерський штаб “Українська команда” в Тернопільській області продовжує допомогати та підтримувати. Днями небайдужі передали чотирьом медичним закладам, що у Монастириськах, Гусятині, Бучачі та Теребовлі продукти харчування тривалого зберігавння, а також матраци. Уся ця медична допомога приїхала прямісінько із Європи.
Микола Люшняк, лідер волонтерського штабу “Української команди” на Тернопіллі, народний депутат України, розповідає: “Ми отримали допомогу від наших французьких партнерів – “dok for uk”. Вони говорять перелік продуктів, чим вони можуть нам допомогти і ми тоді дивимось, до прикладу є багато обладнання, яке міняють ЄС у своїх закладах ОЗ”.

Забрати волонтерську допомогу приїхали самі керівники медзакладів.

Михайло Никируй, керівник Теребовлянської міської лікарні, ділиться: “Все це обліковується, передається на склад, а потім розприділяється по відділеннях в міру потреби, є індивідуальна потреба, тобто якісь медикаменти, які ми роздаємо кожному хворому і є загальні, ті що лишається в лікарні для проведення різних маніпуляцій, чи оперативних втручань”.

Окрім цього, за круглим столом волонтери-народні депутати, а також керівники медзакладів обговорити виклики, з якими стикаються заклади охорони здоров’я та шляхи їх вирішення.

На цьому волонтерський штаб “Українська команда” в Тернопільській області роботу свою не припинятиме. Благодійники кажуть: зроблять усе можливе, аби українські сім’ї могли повноцінно отримувати, зокрема медичну допомогу й загалом жити у комфорті.