додому Новини Благодійники “Платформи єдності” вчергове навідалися до дитячих лікувальних закладів Тернополя, аби пригостити...

Благодійники “Платформи єдності” вчергове навідалися до дитячих лікувальних закладів Тернополя, аби пригостити пацієнтів смаколиками

542

Благодійники “Платформи єдності” продовжують підтримувати тих, хто цього потребує. Вони вчергове навідалися до дитячих лікувальних закладів у Тернополі, аби пригостити маленьких пацієнтів смаколиками. Малечі привезли дитяче харчування у вигляді пюре. Лікарі кажуть, що така їжа урізноманітнює меню дітей, які тривалий час перебувають у медичному закладі. Більше – у сюжеті.

Волонтери організації вже не вперше надають допомогу дітям у медичних закладах. Привозять різноманітні смаколики – від фруктів до дитячого харчування у вигляді пюре. Лікарі зазначають, що малеча таке полюбляє.

Загалом, з початку повномасштабного вторгнення волонтери “Платформи єдності ” не припиняли робити добрі справи. Допомагали і внутрішньо-переміщеним людям, і військовим.