![Знімок екрана 2023-07-27 о 17.30.37](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/Знімок-екрана-2023-07-27-о-17.30.37-640x324.jpg)
Благодійники “Платформи єдності” продовжують підтримувати тих, хто цього потребує. Вони вчергове навідалися до дитячих лікувальних закладів у Тернополі, аби пригостити маленьких пацієнтів смаколиками. Малечі привезли дитяче харчування у вигляді пюре. Лікарі кажуть, що така їжа урізноманітнює меню дітей, які тривалий час перебувають у медичному закладі. Більше – у сюжеті.
Волонтери організації вже не вперше надають допомогу дітям у медичних закладах. Привозять різноманітні смаколики – від фруктів до дитячого харчування у вигляді пюре. Лікарі зазначають, що малеча таке полюбляє.
Загалом, з початку повномасштабного вторгнення волонтери “Платформи єдності ” не припиняли робити добрі справи. Допомагали і внутрішньо-переміщеним людям, і військовим.