додому Новини Благодійний обід для підопічних, які на схилі літ залишились на самоті, організували...

Благодійний обід для підопічних, які на схилі літ залишились на самоті, організували в “Карітасі”

455

vlcsnap-2015-10-01-15h19m10s01 жовтня в Україні – Міжнародний День людей похилого віку. Щоб створити атмосферу родинного свята у благодійному фонді “Карітас” у рамках проекту “Домашня опіка” щороку влаштовують благодійний обід для підопічних, які на схилі літ залишились на самоті. Тут вони говорять, діляться своїми проблемами і моляться. В благодійному фонді “Карітас” сьогодні відкрили також пасторальний рік.

Пані Софію в благодійному фонді “Карітас” називають скарбом. Жінці 94 роки. Пережила вона чимало режимів, табори в Сибіру, а сьогодні в день людей похилого віку дякує за опіку небайдужим.

– Я дякую всім за те, що вони про нас не забувають, бо я лягаю вночі, не знаю чи вранці стану. А як рано встала, кажу: “Господи, дай мені той дененько пережити”. І так моє життя проходить. До мене Ганя ходить – дуже гарна жіночка, я її дуже чекаю, як її немає, то я чекаю як вона захворіла, переживаю, що з нею сталося, – розповідає підопічна проекту “Домашня опіка” благодійного фонду “Карітас” пані Софія.

Працівники проекту “Домашня опіка” тернопільського “Карітасу” вже понад десяток років допомагають пенсіонерам, які залишились на самоті. До міжнародного Дня людей похилого віку їм організовують благодійний обід.

– Завдяки багатьом проектам, які є у “Карітасі”, кожна потребуюча людина може отримати супровід і допомогу, яку надають працівники проектів. Велика кількість акцій, що проводиться щороку згуртовує бідних і потребуючих людей довкола нашого “Карітасу”. Ми не можемо допомогти всім, але кожен може допомогти комусь, – говорить генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” отець Андрій Марчук.

Сьогодні в благодійному фонді “Карітас” відкрили пасторальний рік. Урочисте богослужіння очолив отець-митрат Павло Репела.

В “Карітасі” урочисто відкрили та освятили безкоштовний терапевтичний кабінет. Детальніше про його діяльність дивіться у наступних випусках “Провінційних Вістей” .