додому допомога Благодійний марафон у підтримку тернопільських письменників відбудеться у Тернополі

Благодійний марафон у підтримку тернопільських письменників відбудеться у Тернополі

457

vlcsnap-2016-02-08-16h46m48s816Благодійний марафон у підтримку тернопільських письменників відбудеться 21 лютого в домі “Перемога” о 14.00год. Михайлу Левицькому для лікування катаракти необхідно приблизно 10 тисяч гривень, а Богдану Мельничуку на лікування онкохвороби – близько 80 тисяч гривень. У фойє “Перемоги” діятиме виставка-продаж книг українських письменників, окрім того будуть встановлені скриньки для збору грошей. Свої внески зможуть зробити як учасники марафону, так і відвідувачі.

Для тернопільських письменників, які через проблеми зі здоров’ям опинились у скруті, збиратимуть гроші. Благодійний марафон пройде 21 лютого о 14 год у домі “Перемога”, а о 16.00год відбудеться ще й благодійний концерт під назвою “Де ростемо, там мусимо цвісти”. Взяти участь може будь-який автор з міста чи області. Для цього потрібно просто прийти у вказаний час. Богдан Мельничук – тернопільський письменник, журналіст і краєзнавець, головний редактор журналу “Літературний Тернопіль”. Страждає від онкозахворювання Михайло Левицький – відомий тернопільський поет та громадсько-політичний діяч потребує позбавлення від катаракти очей.

– Людина, яка прийшла може придбати книжку, звичайно, вона буде дешевше коштувати. І сфотографуватися чи взяти автограф у будь-кого з тих письменників, які будуть презентувати свої книги, – каже заступник начальника управління культури і мистецтв Тернопільської міськради Василь Кармазін.

У фойє дому “Перемога” пройде виставка-продаж книг українських письменників, будуть встановлені і скриньки для пожертв.
Перерахувати гроші для допомоги Богдану Мельничуку можна, скинувши їх на його банківську картку – 5168 7572 2946 8790