Головна Новини Благодійний марафон до Дня Державного прапора

Благодійний марафон до Дня Державного прапора

469

77777З нагоди Дня Державного Прапора у Тернополі відбудеться благодійний марафон. Стартує пробіг 23 серпня о 18.00 на театральному майдані. Мета акції – зібрання коштів на купівлю електроенцефалографа з відеомоніторингом для безкоштовного обстеження хворих на епілепсію дітей.

Директор департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктор Мацикур каже, що ініціаторами  благодійного марафону до Дня Прапора були небайдужі тернополяни, які звернулися до департаменту, де їх підтримали:

– В департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації просто прийшли активні люди, небайдужі люди, вони навіть не структуровані в якійсь організації, це просто люди яким дійсно щиро небайдуже і це була їхня ідея. Один з ініціаторів це відома тернопільська телеведуча Ната Бенч. Ідея мене теж захопила, оскільки я вважаю, що спорт це такий об’єднуючий фактор, і для людей, які розуміють що в нас зараз дуже складний час і коштів у бюджеті явно не вистачає, можна дійсно організуватися і зробити добру справу

Сам Віктор Мацикур вже вдруге братиме участь в марафоні і закликає до благодійної акції усіх охочих, адже дистанція є доступною для всіх. Тернополяни бігтимуть центральними вулицями міста, отже рух  вулицею Руською буде тимчасово перекритий.

Він починається тут на Театральному майдані, в правій частині Театрального майдану, ми оббігаємо театр, пробігаємося біля Міської ради, на Листопадову, ми біжимо біля універмагу і знову повертаємося на Театральний майдан. Це кільце получається трошки більше півтора кілометра, – розповів директор департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації

На першому марафоні, який відбувся у травні цього року, вдалося зібрати близько 30 тисяч гривень. Щоб придбати електроенцефалограф, потрібна сума у розмірі 150 тисяч гривень, каже член організації “Файне місто” Аліна Дзюба:

– Нам необхідно в районі 150 тисяч гривень. Також ми ведемо переговори з виробниками харківськими, хотілося би взяти український енцефалограф, але все ж сума 150 тисяч кусюча, тому ми ведемо переговори, щоб вони зробили певну знижку, щоб нам було легше і швидше купити саме цей апарат.

Придбаний апарат буде  працювати у міській дитячій лікарні, де вже є обладнаний кабінет. Обстежуватимуть безкоштовно не тільки дітей, а й дорослих.

Я запрошую кожного тернополянина, який небайдужий до цієї проблеми, прийти 23 серпня та підтримати наших діток і внести власні кошти, ніхто не обмежує чи це буде гривня чи це буде тисяча гривень, ми будемо дуже вдячні. Приходьте будь ласка 23 серпня о 18 годині на Театральний майдан. Чекаємо, – каже Аліна Дзюба

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here