Головна Новини Благодійний гаражний розпродаж відбувся у Тернополі

Благодійний гаражний розпродаж відбувся у Тернополі

322

vlcsnap-2015-05-27-15h41m03s160Благодійний гаражний розпродаж відбувся у Тернополі 24 травня, на Майдані Волі. Хтось, ще до продажу приніс речі, хтось зголосився торгувати, але більшість учасників – покупці. Зібрані 43 тисячі гривень і 100 доларів витратять на потреби АТО.

Техніка, вишивка, книги, посуд, картини, сувеніри та інші речі тернополяни принесли, аби продати на гаражному розпродажі. Свою продукцію на продаж надали і місцеві підприємці, тернополяни впродовж дня доносили товар.

– Десь близько півтора-два місяці тому в Тернополі були похорони, загинув в зоні АТО Віталік Лотоцький. І його мама звернулась до нас, що син придбав собі тренажер, фактично, навіть не встиг позайматись і загинув в АТО, тому каже, продайте, хай ці гроші підуть на добру справу, – розповідає керівник Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин.

Найцінніші речі продавали на аукціоні. Тернополяни змогли придбати оздоблені художниками гільзи, дизайнерський одяг від Оксани Бачинської, річні проїзні на маршртутки від тернопільських перевізників та прапори із зони АТО. Один з них за 350 гривень придбав тернополянин Сергій Василечко.

– Гроші невеликі і вони підуть на хорошу ціль, то не шкода. Прапор в мене є, в принципі, український, але цей буде, так само може десь повішаю його.

Долучився до гаражного розпродажу і брат загиблого на Сході України Віктора Гурняка Остап Гурняк.

– Я дуже хотів помогти, щоб кожен з бійців був здоровий, сильний, захищати нашу країну, щоб наша країна була незалежна, сильна, співуча, квітуча, щоб ніхто не був байдужий., – говорить  учасник аукціону Остап Гурняк.

Провели розпродаж, аби зібрати гроші на автомобіль для бійців АТО. Всього на благодійному гаражному розпродажі зібрали 43 тисячі гривень і 100 доларів. Речі для наступних розпродажів можна приносити у офіс “Самопомочі” за адресою Руська, 52.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here