Головна Новини Благодійний фонд “Карітас” запрошує вимушених переселенців на Святу вечерю

Благодійний фонд “Карітас” запрошує вимушених переселенців на Святу вечерю

505

vlcsnap-2015-12-21-14h14m12s913Благодійний фонд “Карітас” запрошує вимушених переселенців зі Сходу та Криму на Святу вечерю. В переддень Різдва Христового, 6 січня, розділити радість свята за спільною вечерею можуть усі, хто змушений був залишити свою домівку через війну. Охочих долучитися до Святої вечері в “Карітасі” просять зголошуватися заздалегідь.

Різдвяні свята – це дні радісної прослави народженого Христа, час коли за святковим столом збираються рідні і близькі люди. В благодійному фонді “Карітас” запрошують на “Святу вечерю” в переддень Різдва, 6 січня, вимушених переселенців зі Сходу та Криму.

– Маємо намір 6 січня зробити Святвечір для цих осіб. Можливо, хтось не є в нашому проекті, а живуть в місті чи області, ми б дуже хотіли, щоб зголошувалися і приїхали до нас спільно розділити Святу вечерю, щоб спільно прославляти Христа народженого, – говорить генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” отець Андрій Марчук.

Загалом в тернопільському “Карітасі” опікуються близько трьома сотнями сімей, які приїхали зі Сходу та Криму.

– В благодійному фонді “Карітас” ми маємо проект “Психологічна допомога переселенцям” А в проекті вже є більше, ніж 300 сімей, – каже отець Андрій.

Вимушених переселенців, які хочуть 6 січня долучитися до Святої вечері у “Карітасі”, просять зголоситися заздалегідь.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here