Головна допомога Благодійний фонд “Карітас” закликає долучитися до акції “Святий Миколай – дітям Тернопілля”

Благодійний фонд “Карітас” закликає долучитися до акції “Святий Миколай – дітям Тернопілля”

825

vlcsnap-2015-12-09-12h50m57s511Благодійний фонд “Карітас” закликає долучитися до акції “Святий Миколай – дітям Тернопілля”. Проводять її щороку , а мета цієї доброї традиції – зробити свято усім потребуючим дітям нашої області, зібрати якомога більше подарунків для дітей з малозабезпечених сімей,  сиріт, напівсиріт. Приєднатись до благодійної акції може кожен.

Аби подарунки від святого Миколая отримали усі потребуючі діти Тернопільщини, благодійний фонд “Карітас ” закликає приєднатись до акції. Крім дітей з малозабезпечених сімей, сиріт, напівсиріт цього року планують також допомогти відчути справжнє свято дітям вимушених переселенців. Загалом “Карітас” опікується понад трьома сотнями таких сімей. Долучитися до акції може кожен.

– Хотів би сьогодні попросити всіх благодійників, всіх жертводавців, долучитися до нашої акції, яка відбудеться 18 грудня у п’ятницю, о 12 годині в Карітасі на вулиці Замонастирській. Також звертаюся до тих сімей, які є забезпеченими. Як Ви будете йти купувати подарунки для своїх дітей, пам’ятайте, що є діти, які не мають батьків, або навіть маючи сім’ю, не мають таких можливостей, – розповідає генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” Андрій Марчук.

В “Карітасі” просять активно долучитися до акції, аби зібрати якомога більше подарунків для потребуючих дітей.

– Можна долучатися продуктовими наборами, очевидно, що найбільше треба солодощів. Можна також шкільне приладдя приносити, бо є поодинокі діти, в яких впродовж навчання закінчується, тому б ми їх долучили до цих пакунків, – каже Андрій Марчук.

Подарунки можна приносити до 18 грудня в благодійний фонд “Карітас”, що на вулиці Замонастирська,1 у Тернополі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here