Головна суспільство Біженці з Криму матимуть право голосувати на виборах 25 травня

Біженці з Криму матимуть право голосувати на виборах 25 травня

293

Біженці з Криму матимуть право проголосувати на виборах 25 травня. Постанова Центральної виборчої комісії спрощує зміну тимчасового місця голосуваня для кримчан. Для цього їм потрібно звернутися до відділу введення державного реєстру виборців із відповідною заявою. При собі треба мати паспорт.

– Частина людей, які приїхали з східних регіонів і з Криму вже зареєструвалися. Відповідно, міграційна служба вже подала відповідні дані, ми вже внесли зміни і людина зможе проголосувати в Тернополі. Ті люди, які приїхали з Криму є відповідна постанова ЦВК, яка спрощує зміни тимчасового місця голосування, тобто для таких категорій людей необхідно тільки паспорт, де зазначено, що останнє місце реєстрації була АРК Крим, – розповідає начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради Віктор Пулька.

З паспортом кримчанам варто звернутися  у відділ ведення Державного реєстру виборців. В Тернополі  – це приміщення міської ради на вулиці Листопадовій. Там треба буде написати заяву. На підставі якої внесуть відповідні зміни і кримчани зможуть проголосувати за місцем проживання в Тернополі. Всім іншим виборцям аби змінити тимчасове місце голосування, крім паспорта, треба такі документи.

– Довідка з ЖЕКу чи від ОСББ, що дійсно людина проживає в Тернополі без реєстрації. Якщо в людини є на сьогоднішній день підтверджуючі документи: оренди приміщення або житла, нотаріально завірені. Якщо людина тут працює, то довідка з місця роботи. Довідка з місця навчання, якщо людина тут вчиться. Якщо людина незареєстрована в Тернополі, але вчиться в Тернопільському вузі, то може взяти довідку, може прийти до нас і написати таку заяву. Підставою, що ми можемо змінити тимчасове місце голосування, може бути те, що людина має тут свій бізнес чи займається підприємницькою діяльністю, – каже Віктор Пулька.

Аби змінити тимчасове місце голосування у відділ ведення Державного реєстру виборців Тернопільської міської ради вже звернулося 35 людей.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here