Біля Тернополя у потягу “Київ-Рахів” на жінку впала полиця і травмувала її

1873

З потяга – на лікарняне ліжко. Надія Полякова тепер ще довго пам’ятатиме 10 вагон 46 місце у потягу “Київ-Рахів”. Саме звідти жінка потрапила до лікарні, а не, як вона планувала – на відпочинок у гори. Надія Полякова родом із Миргорода Полтавської області. Разом із друзями вона сіла у столиці на потяг. Але серед ночі прокинулась від сильного болю. Жінка розповідає, на неї впала частина полиці.

Після цього, друзі, які їхали у потягу, підняли полицю і змогли поставили її на місце. Оскільки інцидент трапився неподалік від Тернополя, пасажирку доправили в місцеву лікарню.

Заступник директора департаменту пасажирських перевезень “Укрзалізниці” Олександр Красноштан своєю чергою повідомив, що полиця була справною, а інцидент міг статись “через необережність пасажира”.

“Після інциденту полицю перевірили – вона була і залишається у справному стані. Така подія могла статись через необережність пасажира, що перебував на полиці. Такі випадки дуже рідко, але трапляються. Встановлено, що зі свого боку бригада потяга діяла правильно, всі документи оформила правильно”,

Наразі ж стан Надії Полякової оцінюють як задовільний. Сама ж жінка розповідає, після того, як повернеться до рідного міста, зробить усе, аби винні понесли відповідальність.