додому благоустрій Біля екстрим-парку в гідропарку «Топільче» розширять відпочинкову зону

Біля екстрим-парку в гідропарку «Топільче» розширять відпочинкову зону

1883

Біля екстрим-парку в гідропарку «Топільче» розширять відпочинкову зону. Роботи планують розпочати вже найближчими днями. Зокрема, там планують встановити лавочки для відпочинку, «сонячне дерево» для підзарядки мобільних телефонів та відремонтувати конструкції скейтпарку.

Екстрим-парк у гідропарку Топільче облаштували близько року тому. Тут на спеціальних майданчиках усі охочі можуть покататись на скейтбордах, роликах, велосипедах. Цього року на території екстрим-парку планують облаштувати і зону для відпочинку.

– Зокрема, будуть обладнані лавочки, щоб люди мали можливість відпочивати. Також буде облаштоване сонячне дерево для підзарядки мобільних телефонів і також з функцією wi-fi, щоб був бездротовий доступ до інтернету. Крім того, буде зроблена невелика зміна конфігурації самого скейт-парку, але це абсолютно не вплине на його розміри, чи функціональність, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Загалом реконструкція триватиме майже два місяці, каже Сергій Надал, але в цей час екстрим-парк буде доступний для відвідувачів. Планується, що конструкції екстрим-парку будуть розвернуті на 90 градусів, для того, щоб було достатньо місця для облаштування відпочинкової зони. Екстрим-парк не буде функціонувати лише декілька днів, коли підрядники ремонтуватимуть окремі конструкції. До робіт, якщо це дозволить погода, планують приступити вже найближчими днями.